Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

Dört kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde meydana geldi. Bölgeden gelen bilgiye göre Samsun-Sinop karayolu üzerinde meydana gelen bu kazada can kaybı yaşanmazken, kaza dört kişinin yaralanmasıyla sonuçlandı. Samsun yönünde hareket halinde ki 57 FA 886 plakası bulunan Selahattin Çin isimli şahsın idaresinde ki araç, Samsun’un 19 Mayıs ilçesine 2 kilo metre kala uzaklıkta direksiyonda ki hakimiyeti kaybetmek suretiyle kaza meydana gelmiş ve 57 FA 886 plakalı aracın takla atarak kazanın oluştuğu gelen bilgiler dahilinde bulunmaktadır.

Can kaybının yaşanmadığı bu ağır trafik kazasında, Selahattin Çin tarafından idare edilen ve direksiyon hakimiyeti yiten ve takla atarak sonuçlanan kazada dört yaralının olduğu edinilen bilgilerden. Takla atarak ters dönen aracın sürücüsü Selahattin Çin’ in yanı sıra araç içinde bulunan yolculardan Ahmet Elmalı, Selahattin Çin, İbrahim Yıldırım da meydana gelen bu kaza sonucu yaralı olarak kazadan kurtulanlardan.

Olaya tanık olan vatandaşların olayı 112 acil servise bildirilmesi üzerine olay yerine 112 acil servis ekipleri geldi. Olay yerinde ilk müdahaleleri yapılan araç sürücüsü Selahattin Çin ve yolcu olarak araçta bulunan diğer yaralı yolcular İbrahim Yıldırım, Selahattin Çin ve Ahmet Elmalı isimli vatandaşlar, 112 acil servis ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından, 112 acil servislerinin ambulansları ile Samsun Araştırma Hastanesine tedavilerin devamı için sevk edildiler.

 

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı