Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Yaz Plaj Modası Mayo ve Bikiniler

Bütün bir sene beklenen yaz sonunda geldi çoktan tatile gitmiş olanlar ve hala gidemeyip benim gibi plan yapanlarla 2014 Yaz Plaj Modası gözlemlerimi paylaşmak istiyorum. Yaz denince akla rengârenk plajlar gelir. Bu yazda aynı şekilde rengârenk plajlar göreceğiz. Özellikle pastel tonlarda olan bikiniler oldukça revaçta. Sarı, tozpembe, mint yeşili ve yavruağzı tonları birçok markanın vitrinini süslemekte.

Pastel tonların yanı sıra birbiriyle zıt olan renklerden oluşan bikiniler geçtiğimiz yıllardan itibaren plajlarda kendini gösteriyor. Giyimin her alanında en çok tercih edilen renktir s iyah. Tabii bu kural bikini ve mayolarda da geçerli. 2014 Yaz Plaj Modasına bakılırsa bikini ve mayoları oldukça göreceğiz. Özellikle de benim favorim olan altın, gümüş ve bakır tonlardaki detaylarla süslenmiş olan bikiniler. Bunların yanında farklı tonlarda püsküllerle süslenmiş birçok mayo ve bikini görmek mümkün. Benim çokta tercih edeceğim modeller olmasa da üzeri hayvan resimleriyle kaplanmış mayolar ünlülerimiz tarafından tercih edilmekte.

Şimdi geldik benim favorime; Retro bikiniler! Artık her alanda vintage tarzı görmeye alıştık. Puantiye desenler, eskitmeli desenler mobilyadan tutun mutfak eşyasına hatta kozmetikte bile görmek mümkün. Yüksek bel bikini altları, büstiyer formda üstler çok şık duruyor. Bu sene de oldukça moda! Aynı zamanda kalçayı daha toplu gösteren yüksek bel altlar birçok hanımı kurtaracağa benziyor.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

Fondöten Nasıl Temizlenir ?

Fondöten Nasıl Temizlenir ?

Fondöten nasıl temizlenir sorusundan önce Makyajın psikolojik olarak tatminliğinin yanında fiziksel olarak cildimize verdiği zararları...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yukarı