Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

2015 Abiye Modelleri

Giydiğimiz kıyafetlerin modeli kadar rengi de önemli. Bayanlar tarafından özellikle de tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri renk siyah ve beyazdır; fakat bordo da bayanlar tarafından artık siyah ve beyaz kadar sevilen ve tercih edilen bir renk…  Gerek her renk ve aksesuara uyması, gerekse vücut hatlarını belli etmemesi sebebiyle tesettürlü hanımların vazgeçilmezi haline geldi.  2014 kış koleksiyonunda bordo da tesettür markaları tarafından en çok kullanılan renklerin arasında yerini aldı. Bordo ve tonlarının kıyafetlerle buluşmasıyla, kıyafetler ve hanımlara asil bir hava kattı. Siyahı sürekli iç mekânlarda, beyazı da dış mekânlar için kullanamayız; ama bordo her yerde kullanılabilir.

Bordo şal ve eşarplar, pardösüler,  bordo abiyeler… Bordonun trend olmasıyla birlikte 2015 abiye modellerinde de bordonun hakimiyeti göze çarpıyor.  Bordo hem yaz sezonu, hem de kış sezonu tesettür modelleri ve her yaştan insana uygun bir renk. Bu nedenle hem gençler hem de kadınlar için tasarlanan 2015 tesettür abiye modellerinin vazgeçilmezi oldu. Giydiğiniz bordo abiyenin üzerine krem, açık kahve ya da yeşil bir eşarp veya şal örtebilirsiniz.

Artık her tesettürlü bayanın gardırobunda bordoyu çokça görmek mümkün.  Bu yılın trendi bordo ve bu trend uzun sürecek gibi görünüyor. Özellikle 2014 tesettür modellerinde tesettür hanımlar, eğer dolabınızda hala bordo yoksa 2015 bordo tesettür modellerine bir göz atın derim.

Örnek Bir Moda Makalesidir.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

Fondöten Nasıl Temizlenir ?

Fondöten Nasıl Temizlenir ?

Fondöten nasıl temizlenir sorusundan önce Makyajın psikolojik olarak tatminliğinin yanında fiziksel olarak cildimize verdiği zararları...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yukarı