Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Akilliphone Kurumsal Makale Çalışması

Arkadaşlar ek iş ilanlarından bizlere ulaşan firma adına sizlerden Akilliphone Kurumsal Makale Çalışması adı altında profesyonel bir çalışma istenmektedir. Sitemizin alt yapısı ve yazılımını değiştirip revizyon yaparak yenilikler peşinde olan bir firmayız. Şirketimizin yeri tasarımı için makale bölümüne yazar aramaktayız. Yazılacak yazı aşağıdakı gibi belirtilmiştir. Aşağıda yazılacak bölümler hakkında kapsamlı değerlendirmeler hazırlanmıştır. Planlama dahilinde hazırlanacak makalelerin kelime sayısı ortalama değerlerdir.


1. SIKÇA SORULAN SORULAR BÖLÜMÜ
Bu bölüme ilişkin detaylı bir araştırma yapılacaktır. 

Araştırma kapsamında müşterilerin soracakları sorular hazırlanacak ve siteye uygun olarak kurumsal bir dille yanıtlanacaktır. Bu bölümün doğru ve başarılı oluşturulması, iade ve değişim süreçlerinde firma personelinizin daha az vakit harcamasına imkan sağlaması gerekmektedr.

Tahmini kelime sayısı: 400 ve üzeri

2. KARGO VE İADE (GARANTİ VE İADE ŞARTLARI) 

Firmanın kargo ve iadeye ilişkin nasıl bir süreç izleyeceğinin anlatılacağı bölümde, anlaşmalı olan kargo firmasından, iadenin nasıl ve ne şekilde yapılması gerektiğine ilişkin detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Bu bölümde, garantili ürünlerde problem çıkması durumunda verilecek destek ve detaylar belirtilecek, iade edilmesi mümkün olmayan ürünler hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Tahmini Kelime Sayısı: 300 ve üzeri

3. MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Birçok firmanın neredeyse birbirinin aynı olan mesafeli satış sözleşmesi, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun esas alınarak hazırlanacaktır. Sözleşmenin yeniden yazılması konusunda kullanılacak dil ve terimlerin hassasiyetine dikkat edilmesi gerekmektedir. Satış kanunu alıntı diğer eklentiler özgün olacaktır.

Alt başlıklar kullanılarak şirket ve müşteri hassasiyetleri dikkate alınarak yapılacak bu çalışmanın kapsamlı bir araştırma süreciyle birlikte ortaya çıkarılması hedeflenmektedir.

Tahmini kelime sayısı: 1500 Alıntısız Kısmı 300 Kelime

4. HAKKIMIZDA BÖLÜMÜ

Firmanın kurumsal kimliğini ve hizmet vereceği sektörü esas alarak hazırlanacak bu bölümde, vizyon, misyon, hedefler ve hizmetler hakkında bilgiler verilecektir. Bu bilgiler kurumsal bir dille yazılarak, şirketin güvenilirlik katsayısı artırılacaktır. 

Tahmini Kelime Sayısı: 450 ve üzeri

5. GARANTİ VE KULLANIM 

Hangi ürünlerin garanti kapsamında olup olmadığı hakkında bilgilendirme yapılacak bu bölümde, garanti dışı kalacak kullanıcı hataları hakkında bilgi verilecektir.

Tahmini Kelime Sayısı: 200 

6. BAYİLİK SİSTEMİ

Bu bölümde, yeni bayi müşterilerinin kazanılması ve firma profilinin doğru bir şekilde anlatılması amaçlanmaktadır. Firmanın ülke çapına yayılan bayilik ağı, bayilik şartları ve bayilere sağladığı avantajlar hakkında kapsamlı bilgilendirmeler yapılacaktır. 

Bayilik konusunda firma ile irtibata geçecek kişilerin olası soru işaretleri ortadan kaldırılacaktır. Bu sayede müşteri hizmetleri departmanının iş yükü azaltılacaktır.

Tahmini Kelime Sayısı: 300

7. PUANLAMA SİSTEMİ

Site üzerinden alışveriş yapacak müşterilerin faydalanabileceği bu sistem hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır. Müşterilerin topladıkları puanların para olarak müşteri panellerine yansıyacağı ve hiçbir firmada olmayan “anında indirim” imkanı vb gibi kurumsal jestler ortaya konulacaktır.

Tahmini Kelime Sayısı: 200 ve üzeri

8. ANASAYFA YAZISI

Anasayfada yer verilecek bu bölüm için, müşterilerin doğrudan şirket hakkında kısa ve öz şekilde bilgi alacakları bir metin hazırlanacaktır. İstendiği takdirde bu bölümdeki metnin 2 farklı versiyonu hazırlanabilir, zaman zaman panelden bu bölüm değiştirilebilir

Tahmini Kelime Sayısı: 100

Bu Şekilde Toplamda 8 Profesyonel sayfa hazırlanacaktır. Yazarın kesinlikle türkçe imla kurallarına uygun şekilde yazıları belirtmesi , günün 24 saatı bize sorarak makaleyi istediğimiz tarzda yazabilmesi gerekmektedir. Bu işi devam ettiren arkadaşla daha sonraki Akilliphone Seo çalışması projemizde ayda 100,200 makale yazdırılarak devam edileceği. Memnuniyet sonrası tüm yazılım işlerimizi kişiye yönelteceğimizi belirtiriz. 

Gerçekten ben başarabilirim diyebilen arkadaşlar değerlendirilir. Anlaşılan arkadaş Projenin sayfasını hazırlar değerlendirilir. Beğenilen arkadaşla çalışma başlar . 

Projeye başvuruda bulunmak isteyen arkadaşlar iletişim bilgilerimizden  skype adresini veya Telefon numarasını ismiyle birlikte izah ederse memnun kalırız.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

Kurye Makale Siparişleri

Kurye Makale Siparişleri

Merhaba arkadaşlar sizlere Kurye Makale Siparişleri ile hizmetlerimize devam ediyor ve müşterilerimizden gelen makale siparişlerini sitemiz...

Makale Satın Almak İstiyorum

Makale Satın Almak İstiyorum

Makale almak isteyen herkesi sitemiz bekleriz. En kaliteli ve hızlı yazıları sizlere sunmaktayız. Kaliteyi prensip...

İzmir Çiçekçilik Makale Siparişleri

İzmir Çiçekçilik Makale Siparişleri

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere İzmir Çiçekçilik Makale Siparişlerini sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde yayınlayarak...

Yukarı