Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Aktekke’de Traktör Kazası

Bu gün öğleden sonra saat 17 sıralarında Samsun’un Bafra ilçesinde, Aktekke Köyü Merkez mahallesinde meydana geldiği bildirilen kaza haberi nadir yaşanan kazalardan. Frenlerinin boşalması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden traktör sürücüsü Turgay T. direksiyon hakimiyeti kaybolan traktörü ile devrildi. Arazi yolunda meydana gelen kazada traktörün Aktekke köyünden Dede dağı yönüne doğru seyir halinde olduğu ve frenlerinin boşlaması sebebiyle, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.

Sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle devrilen traktörde bulunan 5 kişinin yaralandığı haberi gelen bilgiler içinde. Traktör kazasında sürücü Turgay T. ve kaza sırasında traktörün üstünde bulunan Burcu Ö. Asena Ö. Duygu T. devrilme sonucu düşerek yaralanırken yine kaza sırasında traktör üzerinde bulunan ve henüz 6 yaşında olan Osman Ö. Traktörde bulunan diğer kişilerce fazla yara almasın diye traktörden atılarak küçük sıyrıklarla kazadan kurtuldu.

Civarda arazilerinde çalışan çiftçilerce fark edilen kazaya koşarak yardıma gelen çiftçiler kazayı 112 acil servise ve 156 Jandarmaya bildirdiler. 112 acil servis ve Jandarmaya bildirilen kazadan hemen sonra kaza yerine ulaşan 112 acil servis ve 156 Jandarma ekiplerince müdahale edilen olay ve kazazedeler ilk müdahaleleri 112 acil servisçe yapıldıktan sonra, gereken tedavilerin yapılması için Bafra Devlet hastanesine sevk edildiler. Traktörün devrilmesi sonucu meydana gelen bu kazada gereken inceleme Jandarma ekiplerince yapılmaya devam ediyor.

Benzer Konular

Bedelli Askerlikte E-Devlet Bilgi Sorgulama Sistemi

Bedelli Askerlikte E-Devlet Bilgi Sorgulama Sistemi

Çıkacak mı çıkmayacak mı tartışmaları sonunda, bedelli askerlik 13 Aralık 2014 tarihi itibari resmi gazetede...

Alaçam’da Trafik Kazası 1 Ölü 2 yaralı

Alaçam’da Trafik Kazası 1 Ölü 2 yaralı

Bu gün sabah saat 11 sularında meydana gelen trafik kazasıyla acıya karışan Samsun’a bağlı Alaçam’ın,...

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

Dört kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde meydana geldi. Bölgeden gelen bilgiye...

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Habere konu olan trafik kazası gece 22 sularında Samsun-Sinop Karayolunda bulunan, Galericiler sitesi civarında yaşandı....

Samsun Otogarında Bomba Paniği

Samsun Otogarında Bomba Paniği

Makale yaz kazan yönetimi olarak sizlere bir son dakika haberi sunmak üzere Samsun Yusuf Ziya...

Yukarı