Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra Belediyesine İki Başkan Yardımcısı

Çarşamba günü toplanan ve AK Parti Grup toplantısında, Bafra Belediyesine iki adet Başkan Yardımcısı atanması konusu gündemde yerini aldı. Gelen bilgilere göre Samsun’a bağlı Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN belediyenin iki adet Başkan Yardımcısına ihtiyacı olduğu yönünde yaptığı girişimlerle, konunun AK Parti Grup toplantısına taşınmasını sağladı. Çarşamba günü yapılan AK Parti Grup toplantısında görüşülen Bafra Belediyesine iki adet Başkan yardımcısı atanması konusu gündeme geldi ve görüşüldü.

AK Parti Grup toplantısının gündemine aldığı ve görüştüğü Bafra Belediyesine iki adet Başkan yardımcısı atanması konusu olumlu yönde görüşüldü ve Bafra Belediyesinin iki adet Başkan Yardımcısının olması konusu kabul edildi. Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN’in atayacağı bu iki adet Başkan yardımcılarının kimler olacağı konusu da AK Parti Grup toplantısında belli olduğu gelen haberler arasında. Bu habere göre AK Parti grup toplantısında Başkan Yardımcısı olarak İsmail KURT ve Hüseyin ÇAMAŞ’ın atanacak Başkan Yardımcıları olacağı toplantıda kabul edildi.

Diğer yandan Muhtarlık olarak ad alan Bafra’nın 2 adet Başkan Yardımcısına ihtiyacı olmadığı, Bafra Belediyesinin mazot, asfalt ve personel maaşlarının ödenmesi konusunda var olan sıkıntıları olduğunu düşünenler var. İki adet Başkan yardımcısına Bafra Belediyesinin ihtiyacı olmadığını düşünenler ve bu atamaların diğer çalışanların hakkını gasp etmek ve hatta ihanet olduğunu savunanlar olduğu da gelen diğer haberlerden.

Benzer Konular

Bedelli Askerlikte E-Devlet Bilgi Sorgulama Sistemi

Bedelli Askerlikte E-Devlet Bilgi Sorgulama Sistemi

Çıkacak mı çıkmayacak mı tartışmaları sonunda, bedelli askerlik 13 Aralık 2014 tarihi itibari resmi gazetede...

Alaçam’da Trafik Kazası 1 Ölü 2 yaralı

Alaçam’da Trafik Kazası 1 Ölü 2 yaralı

Bu gün sabah saat 11 sularında meydana gelen trafik kazasıyla acıya karışan Samsun’a bağlı Alaçam’ın,...

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

Dört kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde meydana geldi. Bölgeden gelen bilgiye...

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Habere konu olan trafik kazası gece 22 sularında Samsun-Sinop Karayolunda bulunan, Galericiler sitesi civarında yaşandı....

Samsun Otogarında Bomba Paniği

Samsun Otogarında Bomba Paniği

Makale yaz kazan yönetimi olarak sizlere bir son dakika haberi sunmak üzere Samsun Yusuf Ziya...

Yukarı