Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra Kemalpaşa’da Silahlı Saldırı

Bafra’nın Kemalpaşa Mahallesinin, Düzenli sokağında bu gün akşamüstü saat 18 sularında meydana gelen silahlı saldırı etrafta bulunanları ve olaya tanık olanların korkuya kapılmasına sebep oldu. Sürücüsü ve plakası henüz belirlenmemiş durumda olan, Stadyum mevkiinden Öğretmenevi yönüne doğru giden otomobilden bir el ateş edildiği belirtilen ve ateş edilenin Ümit C. adında olan ve 22 yaşında olduğu bildirilen genç olduğu bilgisi gelen haberler arasındadır.

Otomobil içinden şüpheliler tarafından tüfek olduğu bilgisinin alındığı silahın bir el ateş edilmesi sonunda yaralanan Ümit C. adlı 22 yaşında ki genç, sol bacağına isabet eden kurşun sonrası yaralandı ve yürüyerek Düzenli adlı geçide kadar ulaşabilen genç, civarında ki vatandaşlardan yardım istedi ve yığıldı. Vatandaş tarafından çağırılan ve olay yerinde 112 acil servisi ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Ümit C. adlı 22 yaşında ki genç, Bafra Devlet Hastanesine 112 acil servisi tarafından tedavisinin tamamlanması üzerine kaldırıldı.

Vatandaşın verdiği bilgiye göre; Bir el ateş ederek Ümit C. adlı 22 yaşında ki genci sol bacağından vurarak, olay yerinden otomobille hızla uzaklaşan şüpheliler henüz teşhis edilemediler. Polis ekipleri olayın meydana geldiği alanı kapatarak, tüfekle bir el ateş ederek Ümit C. adlı genci sol bacağından vurarak yaralanmasına neden olan, henüz plakası belirlenmemiş otomobili ve sürücülerini yakalama çalışmalarına başladı.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı