Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra’da Bonzai Tacirlerine Operasyon

Zehir tacirleri kadar Bafra Emniyet Müdürlüğü de iş başında idi. Çok küçük yaşlarda ki çocuklara kadar ulaşan uyuşturucu zehir tacirliğine bu sefer fırsat bulamadılar. Samsun’da Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda ölüme kadar sebebiyet veren bonzai adlı uyuşturucu 2 kilo 90 gram olarak tacirleri ile birlikte yakalandı. Bafra Emir Efendi Mahallesi, Süleyman Türk caddesinde dün gece saat 24 sıralarında, gelen bir istihbarat üzerine harekete geçen emniyet yetkilileri durdukları bir kamyoneti aradılar.

Gelen bilgilere göre 42 yaşında olduğu belirtilen Nurettin D. isimli sürücüsü bulunan kamyonetin aranması sırasında, şoförün mahalline saklanmış olarak 22 torbadan oluşan, 2 kilo 90 gramlık bonzai adında ki uyuşturucu bulundu. Bafra ilçesinin Emniyet Müdürlüğü yetkililerince gelen istihbarat üzerine yapılan bu baskın ve aramada Nurettin D. ( 42) adlı sürücüsü olan kamyonetin şoför mahalline yerleştirilmiş olarak bulunan 2 kilo 90 gramlık 22 torba halinde hazırlanmış bonzai adlı uyuşturuculara yine Bafra İlçesi Emniyet Müdürlüğü yetkililerince el konuldu.  Olay sırasında kamyonetin sürücüsü olarak belirlenen Nurettin D. (42) isimli şahıs Emniyet Müdürlüğü yetkililerince gözaltına alındı ve gerekli kurumlara sevk edildi.

Nurettin D. İsimli şahıs gözaltı ve ifadesinin Emniyet yetkililerince alınmasının ardından tutuklanarak, yetkili mahkemece tutuklanarak cezaevine sevk edildi. Ölüme kadar sebebiyet veren bir uyuşturucu maddeye daha el konmuş oldu.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı