Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra’da Deprem Meydana Geldi

Bafra halkı depremle sarsıldı. Rihter ölçeğine göre 4,2 büyüklüğünde ki deprem yerin 14.30 kilometre altında meydana gelerek Bafra halkını salladı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesinden gelen bilgiye göre 17.07 de meydana gelen ve yine Kandilli Rasathanesinden alınan bilgiye göre depremin 4,2 büyüklüğünde olduğu yönünde. Can ve mal kaybı yaşanmayan depremde halk paniğe kapılarak kendini dışarı attı.

Yine Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü; Samsun’un Bafra İlçesi’ne bağlı Fener Köyü açıklarında meydana geldiği bildirilen deprem Samsun’un merkezinde de hissedildi. Aynı günde aynı şoku ikinci kez yaşayan Samsun’un ilçesi Bafra saat 21.06 da ikinci kez sallandı. Kandilli Rasathanesinden gelen bilgiye göre bu sefer Fener köyü merkezinde meydana gelen depremin, merkezinin Fener köyü merkezi olduğu bildirilen deprem yine Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Araştırma Enstitüsünden den gelen bilgiye göre yerin 15.80 kilo metre altında olduğu ve büyüklüğünün Rihter ölçeğine göre 3,0 olduğu bildirildi.

Bafra'da Deprem

Bafra’da Deprem

İftarın hemen ardından meydana gelen 3,0 büyüklüğünde ki deprem can ve mal kaybı yaratmazken halkın aşırı panik yapmasına sebep oldu. Özellikle iftardan hemen sonra meydana gelen depremle halk uzun süre sokakta vakit geçirerek evlerine uzun bir süre giremediler. Aynı gün içinde art arda yaşananiki depremle sarsılan Bafra halkı,Yoğun biçimde fark edilmeyen depremden dolayı geceyi tedirgin bir bekleyiş içinde geçirdiler.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı