Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra’da Filistin Ve Gazze İçin Dua

Bafra kent meydanında Avukat Murat BİRCAN’ın Sivil Toplum Kuruluşları adına yaptığı basın açıklamasında sözlerine şöyle başladı: “Müslümanlar; bu gün sizlere Allah’ın bizim için seçtiği sıfatla sesleniyorum…sadece Müslüman.” Basın toplantısında; Milli birlik ve beraberlikten, Müslümanlığın gereği olan, mazlumun yanında olmaktan ve Filistin de yaşanan katliamlara karşı bulundukları taraftan bahseden Murat BİRCAN. Bir Hadis-i Şerif ile basın toplantısına devam etti.

Tüm Uluslararası teşkilatlara örgütlenmeleri ve bu zulme son verilmesi için gereken mücadelenin verilmesi yönünde seslenen BİRCAN, basın toplantısına Filistin ve Gazze’de zulüm gören onca masum insana ait örnekler verdi. Verdiği örneklerin başında küçücük her şeyden habersiz, daha yeni dünyaya gelmiş kundakta ki çocuktan, henüz oyun çağında ki çocuktan ve bu çocukların analarının gördüğü zulmün geldiği Filistin ve Gazze’de her geçen gün acının büyüdüğü, dünya devletlerinin bu konuda çok net yanlarını belli ettiğinden bahsetti.

Avukat Murat BİRCAN; yaptığı basın toplantısıyla halkı duaya, ibadete ve duyarlı olmaya davet etti. Basın toplantısını; halkın “uyuma Filistin Müslümanlar yanında, kahrolsun İsrail” sloganlarıyla bitiren BİRCAN’ın ardından M. Özcan GÜNDOĞDU tarafından Fatih suresi okundu, ardından dualar edildi. Yapılan bu basın toplantısına Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, Sivil Toplum Kuruluşlarının sözcüleri, AK Parti ilçe Başkanı Tuncay YURDUSEVEN ve duyarlılıkları ile dikkat çeken, yoğun talep gösteren, Bafra halkı katıldı.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı