Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra’da Trafik Kazası 1 Yaralı

Geçmiş günlerde bir kaza haberi ile ilgili makale istenmişti fakat bu haber makalesi fazladan yazıldığı için sitemizde paylaşarak arkadaşlara da bilgilendirme yapmak istedim. Bafra’da Trafik Kazası 1 Yaralı haberimiz 25 Ocak 2014 gecesi Kaza geliyorum demez ya aynen o misal geldi kaza Samsun ilinin Bafra ilçesinde gerçekleşen kaza maalesef bir cana mal oldu. Maddi zararlar problem değil de manevi zararlar insanı büyük bir yıkıma götürüyor. Can bu netice itibari ile çok ama çok değerli. Gerçi bazen kazada hiç suçumuz olmadığı halde kötü olaylar bizi de bulabilir.

Bafra'da Trafik Kazası 1 Yaralı

Bafra’da Trafik Kazası 1 Yaralı

Gelelim kazaya; kaza Samsun ilinin Bafra ilçesinde bulunan Mevlana Mahallesindeki Bakır Pınar yolunda vaka buldu. Öğrenilen bilgilere göre; Mevlana Mahallesinde Bakır Pınar yolu istikametinden şehrin içine doğru istikamete doğru hareket halinde olan Fatih Akgül ‘ ün kullandığı 55 JJ 507 plakalı motosiklet, ana yola ara yoldan çıkmış bulunan Recep Kalyoncu ‘nun kullandığı 55 NL 966 plakaya sahip otomobile çarptı. Fatih Akgül 25 yaşında, Recep Kalyoncu ‘ da 67 yaşındadır.

Kazada motosikleti kullanan 25 yaşındaki Fatih Akgül yere savruldu ve yaralandı. Yaralı acil bir şekilde Bafra Devlet Hastanesi’ ne kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma  halen devam ediyor.

Benzer Konular

Bedelli Askerlikte E-Devlet Bilgi Sorgulama Sistemi

Bedelli Askerlikte E-Devlet Bilgi Sorgulama Sistemi

Çıkacak mı çıkmayacak mı tartışmaları sonunda, bedelli askerlik 13 Aralık 2014 tarihi itibari resmi gazetede...

Alaçam’da Trafik Kazası 1 Ölü 2 yaralı

Alaçam’da Trafik Kazası 1 Ölü 2 yaralı

Bu gün sabah saat 11 sularında meydana gelen trafik kazasıyla acıya karışan Samsun’a bağlı Alaçam’ın,...

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

19 Mayıs’ta Otomobil Takla Attı 4 Yaralı

Dört kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde meydana geldi. Bölgeden gelen bilgiye...

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Habere konu olan trafik kazası gece 22 sularında Samsun-Sinop Karayolunda bulunan, Galericiler sitesi civarında yaşandı....

Samsun Otogarında Bomba Paniği

Samsun Otogarında Bomba Paniği

Makale yaz kazan yönetimi olarak sizlere bir son dakika haberi sunmak üzere Samsun Yusuf Ziya...

Yukarı