Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bafra’da Vatandaş Kan Ağlıyor

Bafra’nın belli noktalarında başlanan ve halkı mağdur eden doğal gaz çalışmalarından dolayı Bafra halkı kan ağlıyor. Atatürk Ortaokulu ve Lise caddesinde bu noktalarla birlikte Lise caddesine Türkocağı caddesini bağlayan Bora Sokağın vatandaşları yapımı başlanan doğal gaz kazı çalışmalarından dolayı yoğun mağduriyet yaşamakta. Uzun süre önce yapımıza ve yolların kazılmasına başlanan doğal gaz çalışmaları ne son bulmuş durumda ne de yapılan yerlerin yolları kapatılmış durumda.

Asfalt çalışmasına acil olarak ihtiyacı olan Atatürk Ortaokul, Lise caddesi, Türkocağı caddesi ve Bora sokak sakinleri yolun kazılarak yapıldığı doğal gaz çalışmaları sonunda açık olan yolların asfalt dökülmediği için bölge halkı toz ve pisliğin içinde mağdur durumda. Özellikle yolu kullanmak zorunda kalan araçların yoldan geçerken kaldırdığı toz, çok ağır geçse bile kalkan toz ile vatandaşın boğulma noktasına geldiği, nefes almanın dahi güçleştiği gelen bilgiler arasında.

Civar sakinleri ve esnafın şikayetleri diz boyu. Yoldan geçen aracın kaldırdığı tozdan dolayı dükkanların kapılarını acık bırakamayan esnaf sattıkları malları sürekli temizlemek zorunda kaldıklarından şikayet ederken, civar da yaşayan hane halkları ise yıkadıkları çamaşırları özellikle bu yaz aylarında kısa sürede kurutmak varken, yolda ki çalışmaların yarım kalması sebebiyle özellikle yoldan geçen araçların kaldırdığı toz ve pislik yüzünden mağdur olduklarını dile getirmekteler. Acil olarak bu sorunun çözülmesini isteyen bölge halkı yetkililerden yardım bekliyor.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı