Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Başkanlık Sistemi Olmalı Mı Olmamalı Mı ?

Ben Türkiye de laik bir devlet istiyorum diyen ve insanlarımıza tecavüz eden, döven, söven, öldüren ve buna benzer suç işleyen insanların ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Laik bir devlet demi laiklik suç unsurlarını yetiştirerek olmuyor. Başkanlık sistemi olmalı mı olmamalı mı sorusu bu laiklik ile beraber bir bütün oluşturabiliyor. Başkanlık sistemi olmalı ama öyle bir başkan seçilmeli ki bizler tek bayrak altında tek yürek olduğumuzu görebilmeliyiz. Bunun için bize çaba harcayan gerçekten alın teri döken ve verdiği sözleri tutan genç ve dinamik kırsal kesim de zor şartlar da yaşamış ve çabalamış bir başkan olmalı.

Başkanlık Sistemi Olmalı Mı Olmamalı Mı

Başkanlık Sistemi Olmalı Mı Olmamalı Mı

Halimizden anlayan ve sözünün eri olan biri olan Allah’tan başka kimseden korkmayan sağlam adımlar ile yola başlayan ve bu yol da ilerleyen herkese güzellik katacak haklıyı haksızı bilen biri olmalı. Bizi diğer ülkelere karşı güçlü gösteren dış ülkelere karşı borçlarımızın olmamasını sağlayacak ithalatı azaltıp ihracatı çoğaltacak bir başkan istiyoruz. Ve başkanlık sistemi olduğunda her mahallede bir başkan sonra bu mahallelerin içinde bulunduğu semte bağlı olan bütün başkanlarında bir başkanı olmalı ve bunlar da herkesin ne istediğini bilmeli anket oluşturmalı halkın isteklerine cevap bulmalı bu yolda çaba göstermelidirler.

Başkanlık Sistemi Nedir

Başkanlık Sistemi Nedir

Başkanlık sistemi olmalı dedik ve nasıl bir yapıya sahip bir başkan olmalı örnek ile açıkladık. Ama bu şartları taşıyamayacağını düşünen insanlar eğer başkan olur ise başkanlık sistemi olsun istemiyoruz.  Hal böyle olunca devir değişsin ve saltanat sistemi olsun hiç değil ise şeriat olunca başta diğer ülkelerin yaptırımları zor olur ve insanlar neye kime gideceklerini bilir ve istedikleri her şeyin olup olmayacağını kolaylık ile görebiliriz. Sizler de şeriat sistemin de olmak istiyorsanız gelecek seçimler de bunu göstermelisiniz ve bu başkanın görevini nasıl yaptığını insanların beklentilerini karşılıyor mu? Diye görebileceğimiz bir dönem var önümüz de ve bu dönem artık başkanlık olsun mu olmasın mı? Sorusuna artık cevap vermelisiniz. Çünkü sizin sesiniz bu milletin ilerde güzel yerlere götürecektir ve bu güzellik sayesinde sizlerde huzur içinde yaşayabileceksiniz.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı