Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Bonzai Kullanan Gencin Yakını Konuştu

Bonzai kullanan bir gencin içine düştüğü hazin tablonun, babası tarafından ifadesi içler acısı. 19 yaşında ki evladının 3 yıldır uyuşturucu bağımlısı olduğunu belirten baba, yetkililerden feryat figan yardım talep etmektedir. Bonzai adı verilen uyuşturucu maddesini evladının 2 aydır kullanmaya başladığını belirten baba A.S. bu duruma engel olamadıklarını ve yetkililerden yardım talebinde bulunduğunu dile getirdi.

Evladının uyuşturucu bağımlılığından kurtulması için gerekn tüm tedavi şekillerini denediklerini ancak çocuklarının tedaviye yanaşmadığını belirten baba A.S. sürekli çocuklarının başında durduklarını söylüyor. Bir şekilde fırsatını bulup kaçtığını ve bu uyuşturucu maddesini kullandığını belirten baba, uyuşturucu maddesini bu kadar dikkat etmelerine rağmen çocuklarının nasıl bu kadar kısa zamanda uyuşturucu maddeyi bulduğunu anlamadıklarını belirtiyor. Tosköy kavşağı ve Beşyol mevkinin uyuşturucu satıcıları ile dolu olduğunu iddia eden baba A.S. Bafra Polisinden bu noktalarda çalışma yapmaları konusunda yardım ve destek talep ediyor.

Bafra Feryat Ediyor Emniyet Müdürü Fırçalıyor

Bafra Feryat Ediyor Emniyet Müdürü Fırçalıyor

Evladının uyuşturucu kullandığı anlar hakkında da bilgi veren baba A.S. çocuğunun bu maddeleri kullandığı zaman; etrafından bir haber, boş gözlerle baktığını, sarhoşluk hali ile ayakta durmakta güçlük çektiğini, saldırgan tutum sergilediğini ve şuur kaybı yaşadığını söylüyor. Bonzai adında ki bu uyuşturucu maddesini kullandığı zaman çocuğunun 24 saat uyuşuk, baygın biçimde yattığını söyleyen ve yardım dilenen baba A.S. Emniyet güçleri ve yetkililerden yardım istediğini her seferinde belirtiyor.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı