Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Doksanlar 39. Bölüm Fragmanı

ATV’nin dizi keyfini yaşadığımız Doksanlar 39.bölümüyle ekranlara gelecek Doksanlar,1990 yıllarında bir mahallede geçen, o mahallede yaşayan insanların yaşantısını konu alan televizyon dizisidir. Çoğumuz o yılları tebessümle anarız ve hatırlarız.  Çoğu zaman bu dizide geçmişimize döneriz. Doksanlar giyim tarzıyla, gençlerin müziğe eğilimleri, ekonomik ve kültürel farklılıkları olan iki kardeş ve onların çocuklarını, arkadaşlarını, mahalle esnafının yaşantısını, en önemlisi birbirlerine bağlılıklarını anlatan bir dizidir. Her yerde radyo dinlendiği ve televizyonun yeni yayına başladığı, cep telefonunun henüz yaygınlaşmaya başladığı yıllardır. 

Doksanlar 39. Bölüm Fragmanı

Doksanlar 39. Bölüm Fragmanı

Beklenen gün gelmiştir. Tuğba doğum yapmak üzeredir. Mustafa başta olmak üzere tüm aile ve mahalle telaş içindedir. Dizi izlemek akşamların vazgeçilmez eğlencesidir diyerek anlatmaya devam edelim. Tuğba hastaneye yetiştirilemeyince, mecburen evde doğum yapmak zorundadır. Tüm aile Tuğba’nın başındadır. Mustafa ve mahalle halkı heyecanla mutlu anı beklemektedir. Mustafa heyecanına yenik düşüp mahallenin ortasında bayılır. Tuğba’nın bağırmaları mahallede yankılanır. Hem evde hem mahallede birbirinden komik olaylar yaşanmaktadır Eminin sağlığıyla ilgili haber mahalleliyi oldukça üzer. Araları açık olan Atilla ve özlem arasında ilginç gelişmeler olur. Diziyi mutlaka izleyin. Sevilen dizi komedi dizisi Doksanlar’ın 39. Bölümü gene çok heyecan ve sürükleyici. Türkiye’nin 90’lı yıllarda bildik sıradan mahalle ve mahalle de yaşayan insanların hayatını hem nostaljik duygularımızı hareketlendirerek hem de güldürerek bize aktarmaktadır. Dizi keyfi Doksanlar ile sürmekte.

 

Doksanlar 39. Bölüm

Doksanlar 39. Bölüm

1990’lı yıllar Türk halkının televizyonlar ile yeni tanıştığı radyo dinlediği yıllardır. Her mahalleden gençler meşhur olmak istemektedir. Cep telefonları ve bilgisayar yeni icat edilmiştir, mahalli bunları keşfetmektedir. 90’lar Türk toplumunun büyük bir değişim gösterdiği yıllardır. Mahallelinin modadan müziğe, sosyal ve ekonomik hayatta ki değişimle değişmesi anlatılmaktadır. Bu büyük sosyo-kültürel değişim mahalleli genç yaşlı insanlar üzerinden mizah dili ile anlatılmaktadır. Dizi izlemek Doksanlar ile tüm keyfi ile sürmektedir.39. bölümü ile baş rollerini Ümit Erdem, Deniz Oral ve Arif Erkin’in oynadığı Doksanlar yeni bölümü ile izleyenleri kahkahaya boğacak. Diziler arasında komedi konusunda birinciliğini sürdüren Doksan’lar gençlere 1990’lı yılları anlatırken, o yılları yaşayanlar için de nostalji rüzgarı estirmektedir. Doksanlar Türkiye’nin o yıllarda değişim rüzgârını televizyon ekranlarında en etkili biçimde estiriyor. 

Benzer Konular

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni sezon dizilerinden biri olarak bilinen ve Star TV’nin en iyi komedi...

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri ile sizlere yeni bir günde merhaba diyerek yeni işlerde başarılarınızı bekliyor ve...

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izlemeden önce sizler için hazırladığımız dizinin bu bölümünün özet...

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Star TV ekranları aslında çok iyi bir film olan Kardeş Payı ile yoluna devam ediyor....

Yukarı