Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

En İyi Samsung Galaxy S5 Aksesuarları

Samsung Galaxy S5 mini tanıtıldığından itibaren çok şey söylendi yazıldı beğenip beğenmemek size kalmış bir şey fakat kendi grubundaki telefonların en hafifi ve en hızlısı olarak farkını ortaya koymuştur. Akıllı saat konusunda sektörün en ilginç ürünün ortaya koyan Samsung’un, En iyi Samsung Galaxy S5 aksesuarları spor yapan kullanıcılar için geliştirdiği Galaxy Fit’de gelişmiş sensörler sayesinde en iyiyi kullanıcılarına sunuyor. Telefonumuzun şarzı bittiği anda hayat duruyor hissi oluyor bizde buna da Samsung çözüm buldu.

Samsung Galaxy S5 aksesuarlarına telefonunuz yedek bataryası da eklendi. Telefonunuzun  %10 şarj kalmışken 12 saate kadar bekleme süresini size verebilmesidir. Buda yetmez derseniz yedek bir batarya işte tam bu noktada can kurtarıcı olabilir. Galaxy S4 Zoom ile birlikte verilen yedek pil ve şarj aparatının bir benzeri ile Galaxy S5’inizin keyfini tam 2 katına çıkartabilirsiniz. Kablosuz şarj teknoloji de son dönemde büyük ilgi görmekte kullanıcılar tarafından bunu da kendine örnek alan Samsung Galaxy S5 miniyi masanızın üstünde şarj edebilirsiniz.

 Galaxy S5’inizin ekranını açmadan da kullanmak istiyorsanız pencereli kılıflar bu noktada tek tercihmiş gibi görünüyor. Bu kılıflar akıllı bekleme modunu aktifleştirerek sadece ekranın belli bir kısmını açıp tüm bildirimlerin buradan yönetilmesini sağlıyorlar. Bu kılıflar sayesin de En iyi Samsung Galaxy S5’in hem ekranın bütünü açılmadığı için enerji sarfiyatını azaltıyor hem de telefonunuzu dış etkenlerden koruyabiliyor.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

İngilizce Site Açmak İsteyen Arkadaşlara Kazanç Yolları

İngilizce Site Açmak İsteyen Arkadaşlara Kazanç Yolları

Merhaba sevgili Makale yaz kazan ailesi bu gün sizlere bir Webmaster arkadaşımızın yazmış olduğu ve...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yukarı