Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Kanal 24 Ne Zaman Kuruldu

Kanal 24 televizyonu 24 Şubat 2007 yılından itibaren yayınlarını tüm ülkeye ulaştıran bir haber kanalı olarak yayın hayatına başlamış ve günümüze dek bu formattan sapmayarak aynı şekilde devam etmiştir. İstanbul merkezde bulunan kanalın Star Medya Grubu bünyesinde de yayın hayatına devam ettiğini bildirmek gerekir. Günümüze birbirinden farklı haber programları ve eğlence programlarıyla ön plana çıkmakta olan kanalın en önemli programları ise her zaman için haber programları olmuş ve bunlar da birçok izleyici tarafından ilgi ile takip edilmiştir.

Kanal aslında ilk olarak Uzan Medya Grubu bünyesinde yayın hayatına başlamış olan Max Haber adını kullanarak yayın yapan bir televizyon kanalı olarak biliniyordu. Ancak daha sonraları ise yayın hayatına kapatıldı ve tekrardan bu kez Kanal 24 olarak açılarak yayın hayatına başladı. Günümüzde de bu ismi kullanan televizyon kanalını tüm dijital platformlar üzerinden oldukça rahat bir şekilde takip etmek mümkündür.

Kanal 24 Ne Zaman Kuruldu

Kanal 24 Ne Zaman Kuruldu

Haber ve kültür kanalı olarak bilinen Kanal 24 televizyonu ile ilgili olarak akılda kalan ve bu kadar önemli bir televizyon kanalı olmasını sağlayan olaylar ise Hrant Dink cinayeti sırasında ilk canlı yayını yapması ve Bolu Dağı Tüneli açılışını canlı olarak yayınlamasıdır. Tüm karasal yayınlar üzerinden de yayın yapan televizyon kanalı ülkemizin her zaman için en önemli olan haber kanalları arasında yer almış ve halen daha yerini korumaya devam etmiştir.

Kategori: TV Kanalları

Benzer Konular

Sports TV Ne Zaman Kuruldu ?

Sports TV Ne Zaman Kuruldu ?

1 Temmuz 2010 tarihinden bu yana yayın hayatına devam eden ve önemli bir spor kanalım...

İslami Müzik TV Ne Zaman Kuruldu ?

İslami Müzik TV Ne Zaman Kuruldu ?

İslam ile ilgili olarak birçok kanal yayını bulunmaktadır. çoğunda gerçekleşen yayında genellikle bilgi içerikli programlar...

Bidolu Haber TV Ne Zaman Yayın Hayatına Başladı

Bidolu Haber TV Ne Zaman Yayın Hayatına Başladı

Ülkemizin önemli haber kanalları arasında yer alan Bidolu Haber Tv televizyonu adından da anlaşılacağı gibi...

Mesaj TV Ne Zaman Kuruldu ?

Mesaj TV Ne Zaman Kuruldu ?

Türkiye sahasında yayın yapan Mesaj TV, genel yayın içeriği ile birçok izleyici kitlesine sahiptir. Dünyanın...

Planet Çocuk TV Ne Zaman Yayın Hayatına Başladı

Planet Çocuk TV Ne Zaman Yayın Hayatına Başladı

2010 yılının Kasım ayından bu yana yayın hayatına devam eden ve 5 yıldan bu yana...

Yukarı