Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Kara Para Aşk 1.Bölüm Tek Parça izle

Hepimiz fırsat buldukça televizyon da diziler izleriz. Kara Para Aşk 1.Bölüm Tek Parça izle dizisi de Diziler deki bazen kendi yaşanmışlıklarımızı bulur, kimi zaman oldukça keyif alır kimi zaman da hüzünleniriz. Dizi izlemek tutkusu Kara Para Aşkla arttı. Kara Para Aşk dizi görünen o ki; diziler arasında yılın en iyi çıkış yapan dizisi olacak. Çekimler, çekim açıları, flashback ve slow motionlar kurgu ve görüntü olarak mükemmel diziler sıralamasında birinciliği hak etmiş durumda.  Ömer Demir (Engin Akyürek) kötülerin ve kötülüklerin dünyasında başarılı bir komiserdir. Sibel Andaç(Selin Ortaçlı) 30 yaşında öğretmenlik yapmaktadır, Ömer Komiser ile nişanlanmak için İstanbul’a gelir.

Kara Para Aşk 1.Bölüm Tek Parça izle

Kara Para Aşk 1.Bölüm Tek Parça izle

Elif Denizer(Tuba Büyüküstün) 30 Yaşlarında özgüveni yüksek, başarılı mücevher tasarımcısı Ahmet Denizer(Aytaç Arman) ve Zerrin Denizer (Nebahat Çehre)’in kızıdır. Elif doğum gününde ailesi ile birlikte olmak için İstanbul’a gelir. Ömer’in kız arkadaşı ile Elif’in babası aynı gece cinayete kurban gider. Cevaplarını aradıkları sorular ikisinin yollarını çakıştırır. Ömer Sibel’in katilini bulmaya azmederken, Elif ise bu olayla babasının karanlık dünyası ile tanışır. Ömer Sibel’in katilini bulmak yanında ona atılan iftirayı temizlemeye kararlıdır. Elif ise ailesi için tehlikeli yollara girmiştir. Ömer komiserin ailesi İstanbul’da yaşamaktadır. Ömer organize şubede, ağabisi ise cinayet şubede çalışmaktadır.  12 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarına yeni bir dizi katıldı. Kara Para Aşk. Başrollerinde Nebahat Çehre, Tuba Büyük üstün, Ergin Akyürek yer almakta. Suçluların, para ve hırsın çok yoğun olduğu bu dünya da, verdiği mücadelelerle önemli başarılar kazanan Ömer Komiser, çok sevdiği Sibel’le nişanlanmak için İstanbul a gelir. Roma da yaşayan Elif ise doğum gününü çok sevdiği ailesiyle geçirmek için İstanbul’la gelir.

Ömer ile Elifi bekleyen acı bir tesadüf vardır. .Ömer in kız arkadaşı Sibel ve Elifin babası aynı arabada cinayete kurban giderler. İkisi de bu durumda cevabını alamadıkları sorularla karşılaşırlar. Karakolda Elif ve Ömer’in arasında büyük bir tartışma çıkar. Ömer, Sibel’e atılan iftiraları ve onun katilini bulmaya karalıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşamaktadır. Elife göre babası insanlara sürekli iyilik yapan, zararı olmayan bir insandır. Reyting rekorları alacak bu diziyi izleyin.

Benzer Konular

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni sezon dizilerinden biri olarak bilinen ve Star TV’nin en iyi komedi...

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri ile sizlere yeni bir günde merhaba diyerek yeni işlerde başarılarınızı bekliyor ve...

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izlemeden önce sizler için hazırladığımız dizinin bu bölümünün özet...

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Star TV ekranları aslında çok iyi bir film olan Kardeş Payı ile yoluna devam ediyor....

Yukarı