Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Karadayı 63.Bölüm Full HD izle

Mahir hem kahraman doğan hem de yaşadıkça kahramanlaşan bir karakterdir. 1970’li yıllarda Beyazıt’ta mutlu bir şekilde yaşayan bir ailedirler. Bir gün bir nişan olur ve her şey değişir.  Kara ailesinin babası işlemediği bir cinayet dolayısı ile Nazif Bey idam cezasına çarptırılır. Karadayı 63.Bölüm Full HD izlemenin keyfi vazgeçilmezdir, dizi izleyicisinde bağımlılık yapmıştır. İdam cezasının verildiği gün Mahir’in hayatı tamamen değişir ve hatta Mahir artık kendi hayatından vazgeçer. Mahir’in hayatı artık babasının suçsuz olduğunu ispatlamaktan ibarettir. Bu yolda aşkından, hayallerinden ve geleceğinden vazgeçer.

Adalet yerini bulsun ve babası ölüm cezasından kurtulsun diye yaşamakta ve uğraşmaktadır. Karadayı izleyen seyircinin heyecanı 63. Bölümde de sürmektedir. Sezon’ un iddialı dizileri arasında yer alan Karadayı dizisini kesintisiz izlemek oldukça keyifli. Kara dayı 63.bölümünde Mahir, haksız yere idam cezasına çarptırılan babasını ipten almak için Cumhur Başkanına kadar gidecektir. Her geçen gün Mahirin aleyhine işlemektedir. Mahire göre idam kararını veren hâkim etki altındadır. Mahir Turgut u hapiste ziyaret edecek tüm olanlardan onun sorumlu olduğunu ve babasının idam hükmünün verilmesinin tek sebebi olduğunu söyleyecektir. Mahir, Turgut a Eğer babam ölürse seni kendi ellerimle öldüreceğim diye tehdit ederek doğruları anlatmasını istemiştir. Feride hâkim kardeşinin intihar olayını araştırmaktadır. Dünyada çok sevdiği ve en iyi tanıdığı kardeşi Melihin asla intihar etmeyeceği düşüncesindedir. Kardeşinin intiharına asla inanmaz ve onu kimin öldürdüğü üzerine geniş araştırmalara başlar. Kardeşinin öldürüldüğünü ve ona intihar süsü verildiğini düşünmektedir. Feriden in çevresinde düşmanları vardır, bu da Melihin öldürülmesi için yeterli sebeptir. Karadayı 63.bölüm fragmanı her bölümde olduğu gibi oldukça heyecanlı. Savcı Turgut mahkemede ben Adalete sığındım suçsuzum derken, mahkemenin kararı ne olacak? Karadayı dizisini mutlaka izleyin.

Bu uğraş onu da darağacına götürmekte ve bu yolculukta imkânsız bir aşka da yakalanmış bulunmaktadır. Turgut’un mahkemesi görülmüş ve mahkeme Turgut’un son sözünü sormuş, gereği düşünüldü demiştir. Turgut bu arada suçlu olmadığını söylemiş ve beraatını talep etmiştir. Karadayı gene son derece heyecanlı bir bölüm ile karşımıza çıkmaktadır.

Benzer Konular

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni sezon dizilerinden biri olarak bilinen ve Star TV’nin en iyi komedi...

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri ile sizlere yeni bir günde merhaba diyerek yeni işlerde başarılarınızı bekliyor ve...

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izlemeden önce sizler için hazırladığımız dizinin bu bölümünün özet...

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Star TV ekranları aslında çok iyi bir film olan Kardeş Payı ile yoluna devam ediyor....

Yukarı