Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Karadayı 73.Bölüm Tek Parça 720p izle

Karadayı dizisi her hafta olduğu gibi bu haftada aynı saatinde izleyiciyle buluşuyor ve dizinin bu bölümünde ise gazeteye doğru emin adımlarla ilerleyen Mahir öfkeyle gittiği gazetede Mehmet Saim’in tuzağına düşmek üzeredir. Tabi bu arada ise Hakime hanım Feride’nin babası Eski Bakan Mehmet Saim ise evinde gelecek iyi haberleri beklemekte ve göre kusursuz planı işleyecek Mahir, Sinan’ı öldürmek suçundan hapse girecektir fakat aniden evine gelen misafirle beyninden vurulmuşa döner. Çünkü Mehmet Saim’in düşünceleri boşa çıkar ve inanılması güç bir şekilde Mahir gazeteye gitmek yerine Mehmet Saim’in kapısını çalmayı tercih etmiştir.

Karadayı 73.Bölüm Tek Parça 720p izle

Karadayı 73.Bölüm Tek Parça 720p izle

Karadayı 73.Bölüm Tek Parça 720p izle dizisinin bu bölümün ilerleyen sahnelerinde ise ortalık daha da kızışacak ve üstelik Sinan ölmemiş, yaralı vaziyette hastaneye kaldırılmıştır. Fakat durumlar iyice karışık ve sonunda Sinan’ın saldırıya uğradığını öğrenen Feride dehşete kapılarak sevdiği adam Mahir’in böyle bir delilik yapmış olmasından korkmaktadır. Karadayı dizisinin ilerleyen sahnelerinde ise Feride her yerde Mahir’i aramaya başlar fakat bir türlü ona ulaşamamakta ve artık gerçek anlamda tedirgin olmaya başlamaktadır.  Ayrıca Karadayı Son Bölüm izlemek isteyenler için dizinin ilerleyen sahnelerinde olaylar karmaşık bir yol alırken Sinan’ın saldırıya uğradığı saatlerde Mahir’in nerde olduğunu bilen kimse de yok olması ve olayı soruşturmak için görevlendirilen Yasin ise başka türlü bir şok yaşamaktadır. Komiser Yasin Karadayı’nın bu akşam ki bölümünün ilerleyen sahnelerinde çık şaşıracak ve ifadesini aldığı bütün gazete çalışanları Mahir’den şüphelendiklerini söylemektedir. Herkesin bildiği ve gördüğü üzere zaten sıkıntıda olan Mahir daha önce defalarca gelmiş ve Sinan’la tartışmış, yumruklaşmış hatta son geldiğinde de Sinan’ı öldürmekle tehdit etmiştir.

[tab:Tek Parça]
[tab:1.Kısım]
[tab:2.Kısım]
[tab:3.Kısım]
[tab:4.Kısım]
[tab:5.Kısım]

Hakime hanımın babası eski Bakan Mehmet Saim’in pes etmeye niyeti yoktur ve herkesinde bildiği gibi artık Necdet’ten yarım bıraktığı işi bitirmesini ister. Hem Necdet için hemde eski Bakan Mehmet Saim için artık ne olursa olsun Sinan’ın yaşaması ikisi için de tehlikelidir. Dizinin son sahnelerine doğru olabilecek bir gelişme ile Necdet Sinan’ı öldürmeyi başarabilecek midir?  Tabi bu sırada yine boş durmayan eski Bakan Mehmet Saim bey olayı soruşturması için Savcı Adnan’ı devreye sokar ve eli yeniden güçlenerek Mahir’i zanlı olarak gözaltına aldırmaktadır. Fakat her şeyi öğrenen hakime hanım olay saatinde Mahir’in babasının yanında olduğunu öğrenmiş babasından doğruları söyleyip Mahir’i kurtarmasını ister. Mahir nöbetçi mahkemeye çıkaracak olan Savcı sayesinden Bakan Mahir’i hapse attırıp kızından ayırmayı her şeyden çok isteyen Mehmet Saim düşmanını kurtaracak ifadeyi vermek için mahkemeye gelecek midir?

Benzer Konular

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni sezon dizilerinden biri olarak bilinen ve Star TV’nin en iyi komedi...

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri ile sizlere yeni bir günde merhaba diyerek yeni işlerde başarılarınızı bekliyor ve...

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izlemeden önce sizler için hazırladığımız dizinin bu bölümünün özet...

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Star TV ekranları aslında çok iyi bir film olan Kardeş Payı ile yoluna devam ediyor....

Yukarı