Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Küçük Ağa 23.Bölüm Sezon Finali izle

Bu kış yayınlanmaya başlayan ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen dizi küçük ağa dün akşam sezon finali ile yayınına ara verdi. Ünlü film yapımcısı Türker İnanoğlu’nun şirketi olan Tims production tarafından gösterilmeye başlayan dizi kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Baş rollerinde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alaysa ve küçük oyuncu Emir Berke Zincidi’nin oynadığı dizi, aslında bir aşk hikayesini anlatıyor. Sinem( Birce Akalay) doktordur ve bir hastanede görevlidir, deli gibi aşık olarak evlendiği Ali (Sarp Levedoğlu) Urfalı bir ağanın oğludur.

Bir oğulları vardır 9 yaşında Mehmet (Emir Berke Zincidi) çok akıllı ve çevresinde çok sevilen Mehmet’i herkes küçük ağa diye sevmektedir. Anlaşamadıkları için ayrılmak zorunda kalan Sinem ile Ali, hala birbirini çok sevmektedir ve ayrılmaları en çok oğulları Mehmet’i üzmüştür. Bu arada Urfa’dan İstanbul’a taşınan ailenin dedesi ağa (Zeki Alaysa) oğluna, torununa ve gelinine pek düşkündür, onların tekrar barışmalarını istemektedir ama Ali kendine yeni sevgili bulmuştur, Başak, avukattır ve Alinin şirketinde çalışmaktadır ve Aliden hamile kalır. Ali tam Başak ile evlenmek üzere iken biricik oğlu Mehmet’in kan kanseri olduğunu öğrenir ve bu haberle yıkılır. Bütün aile bu haberin etkisi ile zor günler geçirmeye başlar, olan Başağa ve bebeğine olmuştur. Başak Alinin tekrar Sinem ile evlenerek çocuk yapabilmeleri ve bu çocuktan alınacak iliğin Mehmet’in kurtulmasında rol oynaması için bebeğini aldırır.

Bu durum Aliyi üzer ama pek düşünecek vakti de yoktur, tekrar Sinem ile yaşamaya başlarlar Sinem yeniden hamile kalır ve Mehmet için umut ışığı doğar. Ali ve Sinem nikah tazelemek için tekrar masaya otururlar ama Sinemin hamileliği çok zor geçmektedir. Bu arada Mehmet hastalığının en zor evresine girmiştir. Düşük tehlikesi ile karşı karşıya kalan Sinem nihayet çok zor bir doğum sonucunda kız bebek dünyaya getirir, bebekten alınan ilik, Mehmet için uygundur ve yapılan ilik nakli ile Mehmet tekrar sağlığına kavuşur ve aile eski mutlu günlerine döner.

Bu yazımız makale yazarlarımızdan Zerrin Gül Durna hanım tarafından yazılarak yayınlanmıştır.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı