Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Arzu Törk

Ben Arzu Törk. 1974 İzmir doğumluyum. İzmirde yaşıyorum. Evli ve üç çocuk annesiyim. Çocuklarımın en büyüğü kız, diğerleri erkek. Kızım ve oğlum lise de, küçük  oğlum ise ilköğretimde okumaktalar. Evimiz kira. Eşim metal işleri üzerine sanayide çalışmaktadır. İzmir Buca Ticaret Meslek lisesi, büro yönetimi ve sekreterlik bölümünü bitirdim. 1992 mezunuyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi, sosyal bilimler bölümünü yarım okudum. iş hayatım uzun yıllara dayanmaktadır.

Ön muhasebe, sekreterlik, büro yönetimi, insan kaynakları, personel işleri gibi departmanlarda çalıştım. Okul eğitimi ve iş tecrubelerim dışında iyi bir donanıma sahibim. Şu anda çalışmıyorum. Ayrıca evimde ilköğretim öğrencilerine özel ders verdim. halen de vermekteyim. Çok yönlü bir kişiliğim var. Eğitime, yeniliklere ve gelişime açık bir kişiliğe sahibim. Kitap okumak, şiir yazmak, hikaye yazmak ve müzik zamanımın önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Makale Yazarı Arzu Törk

Makale Yazarı Arzu Törk

Sosyal aktiviteleri seven biriyim. Vaktim ve şartlarım uygun olduğu sürece çeşitli sosyal aktivitelere katılım sağlarım. sporu çok seven biri değilim. Yalnızca sağlıklı yaşam yürüyüşleri yapmayı severim. Pozitif bir insanım. Her zaman güler yüzlü olmayı severim. Özgüven sahibiyim. Kitap okumanın yanısıra, gazete, dergi okumayada ciddi zaman ayırırım. Karikatür dergisi okumak ta bunların arasında yer almaktadır. Tarih severim. Araştırmacı bir kişiliğim vardır.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı