Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Belkıs Aktaş

Ben Belkıs Aktaş 1982 yılı Kütahya doğumluyum illk ve orta eğitimimi Kütahya’da tamamladıktan sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde kimya eğitimi aldım. Açıköğretim Fakültesi – Sağlık Kurumları İşletmeciliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bir süre Balıkesir’de öğrenci olan kız kardeşimin yanında yaşadıktan sonra İzmir Karşıyaka’ya taşındım ve son 7 yıldır burada yaşamaktayım. Sağlık ve telekomünikasyon alanında çalıştım. Son olarak bir diş hekiminin yanında asistanlık yaptım.

Eğitimci bir baba ve çalışan bir annenin kızıyım. Okumayı küçük yaşlarda ısrarım üzerine babam öğretti ve ondan kazandığım en güzel alışkanlık “elime geçen her şeyi okumak” oldu. Okumak ve yeni şeyler öğrenmek hayatımda vazgeçilmez bir yere sahip. Bol okumanın getirisi; insanın hem anlatım hem de anlama yeteneğini geliştirmesidir.  Bu sayede şu an en büyük hazinem dediğim merakım, okudukça ve öğrendikçe daha da artmakta. Hayatımın farklı dönemlerinde farklı konulara ilgi gösterdim ama astronomi ve antik çağ merakımı her daim cezbeden konular olmuştur. Amatör gökyüzü gözlemcisiyim ve teleskopla gözlem yapmak hobim. Yeni keşifleri ve buluşları, insanların sınırlarını zorlayarak başardıkları imkansız olayları izlemek ve takip etmek benim için büyük bir keyif. Yeteneğim olmamasına rağmen resim yapmayı, doğa yürüyüşlerini, yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlar tanımayı seviyorum.

Makale Yazarı Belkıs Aktaş

Makale Yazarı Belkıs Aktaş

Bir süredir amatör olarak arkadaşlarımın kurduğu yeni bir sitede makaleler yazmaktaydım. Onlardan duyduğum övgü dolu sözler ve tebrikler özgüvenimin artmasını sağladı. Daha iyi makaleler hazırlayabilmek için araştırma yaparken www.makaleyazkazan.org sitesi bana bu hobimden para kazanabileceğimi öğretti. Gösterilen ilgi, sağlanan güven, sahip oldukları bilgi ve tecrübe hayatıma yeni bir pencere ve yepyeni bir bakış açısı kazandırdı. Yeni aileme şimdiden yanımda oldukları ve bana gösterdikleri ilgi için gönülden teşekkür ediyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı