Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Buket Korkmaz

Ben Buket Korkmaz. 1986 yılında Malatya’da doğdum. Dokuz Eylül üniversitesinden 2010 yılında mezun olduktan sonra geçimimi sağlamak amacıyla Makale yazmaktayım. Yaklaşık olarak 1.5 yıldır Makale yazarak geçimimi sağlıyorum. Günde yaklaşık olarak 6000 ile 7000 kelime arasında makale yazmaktayım. Ve yerimden kalkmadan hem ev işlerini halledip, hem de bilgisayar karşısında boş vakit geçireceğime yaptığım iş sayesinde, para kazanmaktayım.

Makale Yazarı Buket Korkmaz

Makale Yazarı Buket Korkmaz

Aylık olarak ortalama 1500 lira kazanıyorum. Makaleyazkazan.org sitesi ile Ekim ayında tanıştım ve bu site sayesinde hiç boş kalmadan makale yazabilmekteyim. İnsanlar özellikle ev hanımları yerlerinden kalkmadan, hem ev işlerini yapabilecek hem de yazı yazarak para kazanabilecekler. Makale yaz kazan sitesi bizlere bu kolaylığı sağlamaktadır.

Aynı zaman da Anadolu üniversitesi Açık öğretim fakültesinde Felsefe okumaktayım. Sizlerde evde oturup boş vaktinizi nasıl geçireceğinizi düşünüyorsanız ve yazı yazmaya merakınız varsa o zaman makale yazarak bu iş üzerinden geçiminizi sağlayabilirsiniz.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı