Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Burak Metin

Makaleyazkazan.org olarak her zaman olduğu gibi şimdi de size yenilikler ile merhaba diyor ve sizler için yeni makale yazarı arkadaşımızı tanıtmak istiyoruz. Bu nedenle Makale Yazarımız Burak Metin arkadaşımız asıl mesleği aşçılık olmasına rağmen değerli bir yazarımız ve aramıza katılarak bizleri onurlandırdığını belirtmek istiyorum ve sizlere kendi kaleminden öz geçmişini anlatmaktadır. Makale işine ilk olarak bundan iki sene önce başladım. Şuan 19 yaşındayım ve öğrenciyim. Bunu ekstra olarak yaptığım için her zaman zevk alıyorum. Bu hem boş zamanlarımı dolduruyor hem de çok fazla para kazanmamı sağlamaktadır. Bunlardan gelen paraları biriktirme şansım oluyor.

Makale Yazarımız Burak Metin

Makale Yazarımız Burak Metin

Öncelikle iki yıl önce bu işi yaparken çok çeşitli firmalarda çalıştım. Çok azda olsa kandırılmalar yaşadım ama pes etmedim ve o zamanlar çok az kazanıyordum. Bu işi araştırdıkça ve para veren kişilere bakmadan devam ettikçe firmalar bana ulaşmaya başladı. Devamlı çalışan arkadaşlarıma her zaman teşekkür ediyorum ve başlangıçta beni destekleyen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Her kim olursa olsun makale yazma konusunda yardımcı olan makale yaz kazan ekibine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilmekteyim. Çünkü bilmediklerimi, öğrenemediklerimi bu site aracılığında öğrendim ve yöneticileri oldukça yürekten insanlardır. Makale yazmak isteyenlere ve beni tercih etmek isteyenlere söylemek istediklerim özgünlük ve çaba her şeyin önünde gelmesi gerekmektedir. Bunların dışında makale yazarak bilgisayar konusunda kendimi geliştirdim. Makale yazarı olarak günlük yazı yazıyor ve artık bir iş haline getirdim.

Saygılarımla ve iki senelik emeğim ile Burak Metin…

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı