Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Burcu Önder

Ben Burcu Önder. Doğum tarihim 30.06.1992. 23 yaşındayım. Üsküdar İMKB Anadolu Kız Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünü bitirdim. Sonrasında eğitimime Fatih Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünde burslu olarak devam ettim. 2 yıl önce mezun oldum. Evliyim. Bir yıl önce Beylikdüzü’nde bir Grafikerlik kursuna gittim.

Makale Yazarı Burcu Önder

Makale Yazarı Burcu Önder

Lise dönemimde CCNA Cisco 1. Kur sertifikası aldım. Çalışma hayatına stajyer olarak Türkiye Finans Katılım Bankasında başladım. Daha sonra üniversitede tekrar  DMS Bilişimde teknik servis elemanı olarak staj gördüm. Bu yıl içerisinde Actual Adworks Reklam Ajansında metin yazarlığı ve grafik erlik yapmaya başlamıştım gebeliğim den dolayı bırakmak durumunda kaldım. Yaklaşık 5 aydır çalışmıyorum evde çalışmayı bu yüzden tercih ettim. Beylikdüzü’nde ikamet ediyorum. Orta seviyede İngilizce bilgim var. Ehliyetim var. Kitap okumak ve fotoğraf çekmeyi çok severim.

Ofis Programlarını iyi bir şekilde kullanabiliyorum bunun yanı sıra birçok programlama dili ve web site tasarlama programı kullanmayı biliyorum.

Bildiğim Programlama dilleri; Css, Html, Asp, Php ,Visual Basic, C++, C#. Kullanabildiğim programlar; Ofis Programları, Photoshop,Dreamweaver, Visual Studio, 3dmax, Sql server. Ayrıca bilgisayar konusunda teknik servis bilgisine de sahibim.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı