Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Cansel Küçük

1980 Ordu Mesudiye doğumluyum. İlkokul, Orta okul ve liseyi Mesudiye’de okudum. Liseden sonra üniversiteyi kazandım fakat dilediğim bölüme puanım yetmediği ve diğer bazı nedenlerden ötürü Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı Bölümünü okumayı tercih ettim. Şuan ise Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü okumaya başladım. Okumanın yaşı yoktur diyenlerdenim. Kayseri ‘de ikamet ediyorum. Kitap okumayı çok severim. İdeallerim arasında kendi kitabımı yazabilmek çok büyük bir öneme sahip. Birçok konuyla alakalı özgün makalelerim var. Yazmayı çok severim. İnsanların bildiklerini paylaşmaları gerektiği kanaatindeyim.  İki yılı aşkın süredir Bedeni Hasar Danışmanı olarak çalışmaktayım. İşimden kısaca bahsetmem gerekirse Trafik kazası ve iş kazası mağdurlarının tazminat haklarını alabilmelerine yardımcı oluyorum. Özel bir Hasar Danışmanlık Şirketinin Kayseri İl Temsilcisiyim.

Evli, mutlu, çocuklu kelimesi beni anlatır diyebilirim. 13 yaşında dünyalar tatlısı voleybolcu bir kızım var. Hayattan ne istediğini bilen ve istediğini de alabilen bir yapıya sahibim. Araştırmayı, gezmeyi, kitap okumayı, yazı yazmayı, ailemle zaman geçirmeyi çok severim. Boş zamanlarımda mutfakta ailem için farklı lezzetler hazırlamayı çok severim. Bazen tamamen kendi kafamdan uydurma tarifler denerim ve bunlar genellikle çok leziz tatlar olarak ortaya çıkarlar. O nedenle ilk kitabım sanırım yemek üzerine olacak. Adı şimdiden hazır  “CANSEL’İN MUTFAĞINDAN SALLAMA TARİFLER ya da SALLAMA LEZZETLER”.

Makale Yazarı Cansel Küçük

Makale Yazarı Cansel Küçük

Sürekli bir şeylerle meşgul olmayı severim. İnsanın sürekli kendini geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Evet bir işim var ama kendi işimle alakalı yazılan pek çok makaleyi de keyifle okuyorum. Makale deneyimim dört yıl kadar önce başladı. O dönemlerde büyük bir ulusal gazetenin Kayseri Temsilciliğinde Dağıtım Personeli Şefi olarak çalışıyordum. Yoğun ve yorucu bir işim vardı. Çok geç saatlerde evime gidiyordum. Kızıma ve eşime zaman ayıramıyordum ve çok yoruluyordum. O nedenle evden yapabileceğim ve aileme daha fazla zaman ayırabileceğim bir iş arayışındayken makale yazarlığı iş fırsatı ile tanıştım.

Çalışmakta olduğum gazeteden istifa ettim. Makale yazarlığından çok para kazandığım için istifa ettim gibi algılanmasını istemem. Çünkü ben kazancım az olsun ama zamanım benim olsun düşüncesiyle istifa ettim. Bir bayan olarak gece geç saatlere kadar çalışmak çok yoruyordu. Sadece Pazar günüm tatildi. Ama pek çok çalışan bayan hem çalışıp hem makale yazabilir. Ben iki yıldır hem kendi işimde çalışıyorum, hem de makale yazıyorum. Eleştiriye açık olduğum kadar bilgi sahibi olduğum konularda eleştiri yapmayı da severim. Bildiklerimi paylaşmak, bilmediklerimi öğrenmek için buradayım.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı