Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Ecem Altundiş

1995 yılında Osmaniye’de doğdum. Liseyi Mersin’de yatılı ve burslu olarak okudum. Liseyi dışarda okumamın benim karakterim üzerinde çok olumlu yanları oldu. Elbette birçok zorluğu vardı ama buna değerdi. Hayatla tek başıma mücadelem burada başladı. Şimdi Bursa Uludağ Üniversitesinde iktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Bölümümü isteyerek tercih ettim ve bölümümde çok mutluyum.

Liseyi yatılı okuduğum için üniversite hayatımda zorlanmıyorum. Kitap okumak, gazete okumak ve film izlemek favori hobilerim arasındadır. Aynı zamanda müzikle de ilgileniyorum. Gitar çalıyorum Bölümüm dolayısıyla güncel makalelere de ilgim var. Bu sebepten dolayı makale yazmaya başladım. Makale yazmanın bana birçok getirisi var. Bilmediğim konular hakkında bilgi topluyorum, bir toplulukta söz sahibi olabiliyorum. Aynı zaman da yazmayı da çok seviyorum. Her insanın duygularını anlatma tarzı vardır benim ki de yazmak. Kendimi yazarak daha iyi ifade ettiğimi düşünürüm ve çevremdeki insanlarda buna katılır. Arkadaşlarım bol bol kitap ve film tavsiyesi isterler. Filmlerden genellikle bilim kurgu filmlerini severim. Kitaplardan ise, macera, biyografik ve tarih türünde kitap okumayı severim.

Makale Yazarı Ecem Altundiş

Makale Yazarı Ecem Altundiş

Küçük bir arkadaş grubumla okuduğumuz kitapları tartışırız. Bir gün bu konuştuklarımızı kâğıda döktük ve güzel sonuçlar aldık. Yine birgün internette dolaşırken bu siteye rastladım. Yazdığımız yazılar bana cesaret vermişti ve bu işe başlamaya karar verdim. Boş zamanlarımda çeşitli konularla ilgili makale yazıyorum. Hem bana harçlık oluyor hem de boş zamanlarımı gereksiz işlerle uğraşarak geçirmiyorum. Böylece boş zamanlarımın verimliliğimi arttırmış oluyorum. Makale yazarken birçok şey öğreniyorum. Öğrendiklerimi diğer insanlarla paylaşmak beni mutlu ediyor. Daha çok makale yazıp kendimi daha çok geliştirmek istiyorum. Donanımlı ve bilgili insanları çok severim. Makale yazarak bende donanımlı bir birey olmayı hedefliyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı