Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Elif Turhan

Merhaba, ben 07/09/1990 Mersin doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Mersinde tamamladıktan sonra yaşamımı tamamen değiştirecek olan üniversite hayatım başladı. Şuan Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Bilindiği üzere öğrenci olmak, ek gelir gerektirmekte ve insanın kendi ihtiyaçları ile tek başına baş etmeyi zorunlu kılmaktadır. Derslerimin zor ve ilgi bekliyor olması zaman ve güç harcayabileceğim şekilde çalışmamı zorlaştırmaktaydı.

İş arayışı içerisinde olduğum sıradan bir günde bu site ile ve benim gibi kişilere iş imkanı sağlayan kişiler ile tanıştım. Artık kendi evimden hiçbir şekilde fiziksel yorgunluk yaşamadan kendi ihtiyaçlarım için gelir elde edebiliyorum. Öğrenci olmamın dışında okumayı ve farklı konularda araştırma yapmayı seven bir kişiliğe sahibim. İnsanlar için fikirlerimin önemli olması ve bildiklerimi aktarıyor olmak başarma hissini yaşatmaktadır. Her insanın yaşamda ulaşmak istediği hedefler ve yapmayı arzuladığı çalışmalar vardır. Benimde isteğim bilgi edinmek üzere araştırma yapan insanlara yazdığım makaleler ile bir nevi yol gösterici olmaktır.

Makale Yazarı Elif Turhan

Makale Yazarımız Elif Turhan

Makaleyazkazan.org sayesinde bu hedefime ulaşmış bulunmaktayım biliyorum ki uzun süre boyunca çalışmalarımız saygı ve dürüstlük çerçevesinde sürecektir. Böylelikle hem insanlara faydam olduğunu hissediyorum hem de öğrenciliğin gereklerinden biri olarak kendime ek gelir sağlayabiliyorum. Evde geçirdiğim uzun ve boş vakitleri makale yazarak değerlendirmek, kişiliğime ve hayatıma birçok katkı sağladı. Umarım hissettiklerim ve yansıtmaya çalıştıklarım kafasında soru işareti olanlar için yol gösterici olur ve hayatta geçirilen sayısız boş vakti değerlendirmek için bir başlangıç yapılmasını sağlarım. Yazılması istenen makalenin zihninizde canlandırdıklarından yola çıkarak muazzam yazılar yazabileceğinizi gördükçe mutlu olacak ve kendinize olan güveniniz artacaktır. Makale yazarı olma kararı alan herkesi şimdiden kaliteli bir yaşam seçtikleri için tebrik ederim.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı