Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm, beş kız kardeşten tekne kazıntısı misali dördüncü oluyorum. Şu anda üç kişilik çekirdek aile sayısına ulaştık. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi moda tasarımından mezun olup şu anda maliye 3. Sınıftan öğrenimime devam ediyorum. 2009 yılından bu yana barmeid, satış, bankaların yasal alacaklar takibi gibi özel sektöre bağlı iş piyasalarında çalıştım. Şu sıralar istirahat etmek ve gençliğimden istifade etmek gailesiyle iş hayatına bir süre ara verdim.

Makale Yazarımız Fatma Atay

Makale Yazarımız Fatma Atay

Hobilerim; kitap okumayı seviyorum. Haftada bir edebi roman ayda bir kez de psikoloji ve sosyoloji romanlarına ağırlık veriyorum. Bu ara siyasi içerikli romanlar ilgimi çekiyor özellikle de Hakan Aygün’ ün kaleminden ele alından Çöküş kitabının içeriğinin ülkemizi çok doğru temsil ettiğini düşünüyorum. Film türlerinden; aksiyon, macera, dram, fantastik ve bilim kurgu tercihimdir. Yaklaşık birkaç ay öncesine kadar bağımlılık boyutunda anime (japon çizgifilmi) izliyor tüm fan cluplerini takip ediyor ve sevdiğim karakter çizimlerini yapıyordum. Şimdilerde tüm serileri tükettiğimden daha seyrek izliyorum. Seyehat etmekten bir dönem bitap düştüğümü söylebilirim. Türkiye’de anadolunun neredeyse dört bir yanını gezdim. Yurt dışında en çok görmek istediğim ülke Japonya… Sanıyorum nedenini tahmin edebilirsiniz. Hayalim ise Karayip adalarında dalış yapmak.

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Kişilik olarak kendimden bahsedecek olursam özü sözü bir insanların komik diye tabir ettikleri birisiyim. Aslan burcu olarak bütün özelliklerini taşıyorum. Azıcık egoist bir yapım var. Örneğin; dünya yanıyor deseniz hangi parfümü sıksam diye düşünürüm. Aşırı tembelim ve ev işlerini aksattığım için genelde annemle bu yüzden papaz oluruz. Papaz annem olur zira anneler her zaman haklıdır. Boş zamanlarımda Boğaziçi’nin sertifika programlarından edindiğim bilgilerle sosyal medyada kişisel gelişim ve iletişim üzerine metod özgün makaleler paylaştım. Zaman zaman gündem, moda, güzellik, siyasi paylaşımlar yaptığım da oluyor. Sizleri de bu sayede keşfettim. Makale yazmanın kişisel gelişime katkısı olduğu gibi zamanı da daha efektif kullanmamızı sağladığı kanaatindeyim. Bundan mutluluk duyarak bu işe benim gibi gönül veren paydaşlarımı buradan selamlıyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Makale Yazarı Kübra Balcı

Makale Yazarı Kübra Balcı

Merhaba ben Kübra BALCI. 16.07.1995 Tokat/Niksar doğumluyum. İlk,orta ve lise öğrenimimi Niksar’da tamamladım. Hali hazırda...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Mine dedi ki:

    Bende makale yazmak istiyorum

Yukarı