Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Figen Yılmaz

Merhabalar yeni yazarlarımızdan bir tanesi daha aramıza katılarak kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz ve sizler için yeni Makale Yazarımız Figen Yılmaz arkadaşımızı sizlere tanıtan öz geçmişini sunuyoruz. Ben Figen Yılmaz, 42 yaşında, evli ve üniversite mezunu bir ev hanımıyım. Çok zamandır evde çalışabileceğim bir iş imkanı olmasını arzu ediyordum. Kardeşimin tavsiyesiyle bu siteyle tanıştım. Kendisi de bu sitede yazarlık yapıyor. Daha önce makale yazarlığı hakkında internette yazılar okumuştum ancak kardeşimin cesaretlendirmesiyle ben de makale yazarı olmaya karar verdim.

Makale Yazarımız Figen Yılmaz

Makale Yazarımız Figen Yılmaz

Çok konuşkan bir insan değilim o sebeple yazarak kendimi daha iyi ifade edebildiğimi düşünüyorum. Bu yüzden makale yazarlığı ile yıllardır içimde biriken kelimeleri yazıya dökmenin vaktinin geldiğini hissediyorum ve bu benim için bir fırsat diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Ev kadını olmak sanıldığı kadar kolay bir iş değil,  üstelik para da kazanamıyoruz.

Hal böyle olunca hayatıma biraz olsun renk gelmesi adına makale yazmaya karar verdim. El işi, hobiler, ev işleri derken köreldiğimi fark ettim. Bana yeni bir şey gerekliydi. Hem para kazanabileceğim hem de kendimi geliştireceğim yeni bir alan. Bu sitenin bana bunu sağlayacağını düşünüyorum. Bu yeni iş alanında kendimi geliştirmeyi ümit ediyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı