Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Hülya Ellikçi

Yeni makale yazarlarımızdan bir tanesi olan Makale Yazarımız Hülya Ellikçi makale yaz kazan ailesi olarak aramıza gelmiş bulunmaktadır. Her zaman olduğu gibi şimdi de kaliteli aile yapımız ile sizlere sorunsuz hizmetler vermekteyiz. Bu nedenle her geçen gün sizlere daha kaliteli yazarlarımız ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Makale yazarı Hülya Ellikçi tarafından hazırlanan öz geçmişi sizler için sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. 3 Şubat 1986 İstanbul doğumluyum. 2010 yılından beri İzmir’de yaşıyorum. Bütün çocukluk yıllarımı geçirdiğim İstanbul’da ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerimi tamamladım. 2004 yılında Muğla’ya giderek Muğla Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı okudum.

Makale Yazarımız Hülya Ellikçi

Makale Yazarımız Hülya Ellikçi

Pek çok işte çalışmış olsam da bana yeterli gelmeyen sebeplerden dolayı işten çıkmayı istedim. İlkokuldan bu yana Edebiyat her zaman ilgi alanım olmuştur. Bu nedenle de yazı yazmak benim için oldukça kolay hale geldi. Dilediğim zaman küçük bir araştırma sonrasında farklı konular hakkında yazı yazmak benim için oldukça rahat olduğundan bu alanda da ciddi bir bütçe elde edebileceğime karar verdim ve makale yazarlığına başladım. Rahatlıkla geçimimi sağlayabileceğim bir boyuta ulaştığından dolayı farklı alanlara yönelme isteğim hiç olmadı. Evde oturmak en sevdiğim faaliyetlerden olduğu için ve evde geçirdiğim vakitleri en iyi şekilde değerlendirebildiğim den dolayı vaktimin büyük bir çoğunluğunu evde bilgisayarımın başında geçirmekteyim.

Arkadaşlarımla da daha çok evde vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Birlikte oturup çay içip sohbet etmek, dışarıda gürültülü ortamlarda durmaktan ve birbirimizin sesini bile zor duyabilirken konuşmaya çalışmaktan daha keyifli diye düşünüyorum. Hayatımın en çok evde geçen kısmını sevdiğimden dolayı makale yazarlığı yapmak benim için en doğru iş haline geldiği için ve bu alanda yapabileceğim pek çok işe ulaşabildiğim için makale yazarlığı yaparak geçimimi sağlamaktan ve tüm ihtiyaçlarımı karşılamaktan oldukça memnunum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı