Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Kübra Balcı

Merhaba ben Kübra BALCI.
16.07.1995 Tokat/Niksar doğumluyum. İlk,orta ve lise öğrenimimi Niksar’da tamamladım. Hali hazırda Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 2. Sınıfında okumaktayım.
Komisyoncu bir babanın ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğuyum. 16 yaşında bir erkek kardeşim var ve lise öğrenimine Niksar’da devam ediyor.
Babam kendine has birçok özelliği bulunan tam bir Anadolu erkeği, annem marifetli, becerikli tam bir Anadolu kadınıdır.
Babam çalışmaktan bıkmaz, yorulmaz, dinlenmek nedir bilmez bizim için gecesini gündüzüne katar, boynumuzu bükmemek için birkaç saatlik uykuyla saatlerce ayakta kalır.
Aslında ben tam olarak babama aşığım. İyi ki böyle iyi bir babam var, babam olmasa ne yaparız bilemiyorum Allah kimseye ailesinin yokluğunu göstermesin.

Makale Yazarı Kübra Balcı

Makale Yazarı Kübra Balcı

Annem temiz, titiz, namuslu, geleneksel bir Türk kadını. Genellikle İç İşleri Bakanlığı görevini üstlenir. En başarılı olduğu konu ise yemek yapmak ve ailenin iç huzurunu devam ettirmektir. Annem benim gizli tarafım, arkamda yaslandığım bir dağ, iyi ki var canım annem.
Kardeşim dünyalar yakışıklısı bir maviş. Aslında sürekli olarak olmak istediğim ama olamadığım özelliklere sahip. Mesela kumral olmak, mesela renkli gözlü olmak, mesela umursamaz olmak. Dünya’da görüp görebileceğiniz en umursamaz ve kindar insandır. Ona takılmadan, onunla şakalaşmadan, onu görmeden ömür geçiremezsiniz, o kadar tatlıdır.
Bir diğer sığınağım da 2,5 yıllık bir geçmişimin olduğu erkek arkadaşım, dostum, sırdaşım, her şeyim.
Allah’a en çok şükrettiğim duaların başında yer alan kişi, ömrümün sonuna kadar birlikte olmak istediğim, saçlarına düşen akları görmek istediğim kişi, hayat ışığım, enerji kaynağım, kendimi adadığım…
Bölümüm gereği okumaya, araştırmaya, öğrenmeye meraklı bir insanım. Boş zamanlarımda yabancı diziler, filmler izler, kitap okurum. Arkadaşlarım ve ailemle vakit geçirmeyi çok severim. Liseden beri hayatımda olan çok değerli dostlarım ve üniversitede edindiğim 2 dostumdan başka kimsem yok.
Makale yazarlığı yapmak istememin başlıca nedenleri arasında bölümüme olan yakınlığı ve kişiliğimin bir gereği olarak görmemdir. Bir deneme makalesinin ardından hemen geri dönüş yapıldığı için çok mutluyum.
ALLAH utandırmasın…

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı