Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Melek Eren

Süleyman Demirel Üniversitesi Muhasebe mezunuyum. Ancak muhasebe işini sadece 2 yıl yaptım. Edebiyat her zaman daha çok ilgimi çeken bir alan oldu. Çok sayıda kitap okudum. Kendimi edebiyat alanında geliştirmeye çalıştım. Sonrasında ise bu işi hem para kazanmak hem de daha fazla bilgi birikimi yapmak için iş olarak benimsedim. 1 yıldan fazla bir süredir de makale yazıyorum. Bir çok kategoride yazılarım mevcut. Araştırarak yazmayı seviyorum.

Makale Yazarı Melek Eren

Makale Yazarı Melek Eren

Makaleleri özgün yazabilmek için bilgim olmayan konuları bile derinlemesine araştırıyorum. Bir çok siteye yazı yazdım. Yazdığım yazılar farklı farklı kategorilere ait. Sağlıklı yaşam, spor, kitap, film, teknoloji, android işletim sistemi ve daha sayamadığım çok fazla makalem mevcut. 4 ay boyunca bir haber sitesine editörlük yaptım. Günlük haber makaleleri ve girişlerini site için yazdım. Sebze, meyve ve çiçek yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgiler veren bir sitenin de yazılarını uzun süredir yazıyorum. Yazdığım makalelerde SEO uyumluluğuna ve özgünlüğe dikkat ediyorum. Kopya içerik kullanmamaya, yazıyı araştırarak tamamen kendim yazmaya özen gösteriyorum. Şu anda Android konusunda 4 ayrı sitede yüzün üzerinde yazım bulunuyor. Bu yazıların hepsinin özgünlük kontrolünü önce kendim yapıyorum.

Yazılarımın boş satırlar olmamasına dikkat ediyorum. Tanıtım yazılarında ilgili konuyu birkaç farklı kaynaktan tamamen araştırıp en doğru içeriği hazırlamaya çalışıyorum. Bunun yanı sıra bilgi verici makalelerde insanları yanlış yönlendirmemek adına konuyu derinlemesine araştırıyorum. Çünkü bilgi amaçlı yazılarda yanlış ve boş bilgilerle sadece yazmak için yazılan yazıların faydadan çok zarar sağlayacağına inanıyorum. 1 yılda 10.000’den fazla özgün yazı yazdım. 1 günde Ortalama 20 adet 250 kelimelik yazı yazıyorum. Bunların hepsi farklı konular ve özgün içerikli yazılar. Tanıtım, tavsiye ve bilgilendirme yazılarını yazıyorum.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

Ücretli Makale Yazarı Aranıyor

Ücretli Makale Yazarı Aranıyor

Makaleyazkazan.org dahilinde çalıştırılacak öncelik bayan elemanlar olmak üzere Ücretli Makale Yazarı Aranıyor konumuzu inceleyerek bizlere yardımcı...

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Yukarı