Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Nigar Torun

Makale Yazarımız Nigar Torun artık  bizler için kaliteli makalelerini makale yaz kazan ailesiyle birlikte paylaşarak hizmet vermeye başlamıştır. Bizler sizler için her zaman daha iyisi için hizmet vererek kalitemizden taviz vermeden profesyonel olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizler için Makale Yazarı Nigar Torun kendi öz geçmişini bizler aracılığında sitemiz üzerinden yayınlamaktadır. 1973 Artvin Yusufeli doğumluyum. Babamın işi dolayısı ile 1978 den beri Bursa Gemlik de yaşamaktayım. İlk orta lise eğitimimi Gemlik de tamamladım. Halen AÖF İlahiyat ön lisans öğrencisiyim. Muhasebe ve Turizm başta olmak üzere değişik iş dallarında çalıştıktan sonra, 10 yıldır işlettiğim minik ve sevimli bir kafe ile esnaf olarak yaşamımı sürdürmekteyim. 

Makale Yazarı Nigar Torun

Makale Yazarı Nigar Torun

Günlük rutin akışın dışında vaktimi okuyarak geçirmeyi çok severim. Tarih ve felsefeye özel ilgim olması dışında tasavvufi metinler ve romanlar okumayı severim. Bilim kurgu ve romantik filmlere ve polisiye dizelere merakım var. Okumak dolmaktır diyen düşünür yazmakta boşalmaktır demiş. Yazmak pek uzman olmadığım bir konu olmakla beraber; denemek lazım demeyi de ihmal etmedim.

Kalabalık bir ailede yaşamanın getirilerinden biri de her şeyi tecrübe edemeseniz dahi çok yakınlarınızın tecrübesi sizin tecrübenize dönüşebiliyor. Dünya maceramızın güzelliği yaşamayı sanata çevirmekle mümkün olduğunu düşünüyorum. Bir umuttur yaşamak demek dışında yaşamak ciddi bir iştir diyenleri de dinliyorum. Yaşamak oyun değil arkadaş şarkısını fona koyup, bize armağan edilen ömrün teşekkürünün onu en güzel şekilde değerlendirerek eda edilmesi inancı ile yaşıyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı