Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Serap Aktaş

İlk olarak biraz kendimden bahsedeyim. Ben Serap 22 yaşındayım üniversite mezunuyum çalışmıyorum ev hanımıyım. Bir tane kardeşim var. Yazarlığa nasıl başladığım konusuna gelecek olur sakta benim zaten ilkokuldan bu yana yazmada yeteneğim vardı. Öğretmenlerim,arkadaşlarım yazılarımı hep beğenirlerdi. Evde de sıkıldığımda,üzüldüğümde bunları birileriyle çok paylaşabilen bir yapım olmadığı için bu duygularımı hep yazıya dökerim.Böyle böylede yazma yeteneğim gelişti hem de ortaya çıkmış oldu.

Yazmak kimi zaman zor bazen yazdıklarım o kadar çoğalıyor ki kafamda bir şey kalmıyor. Buda benim bir yöntemim kafa dağıtma amacıyla başladığım bir şey aslında yazı yazmak. Zaten boşuna dememişler söz uçar yazı kalır diye gerçekten de öyle kağıda yazmak o kafandakileri boşaltmak kadar güzel bir şey yok beklide keşke herkes yapabilse de bunun güzelliğini fark edebilse.Tabi bezende sıkmıyor değil insanın her anı birbirini tutmuyor bazen yazmakta dahil bir şey yapasının gelmediğinde oluyor insan oğlunun. Ama hem boş vaktini değerlendirmek hem de kendini bir şeyler yapabilirken görmek ve bunun karşılığını da hak ettiğin şekilde almak için başlamak güzel bir şey. Bu işe öylesine sıkıldım diye başlamadım fikirlerimi hem paylaşmak hem de para kazanmak amacıyla girmeye karar verdim.İnşallah güzel bir başlangıç gerçekleştirmişimdir ki devamı güzel bir şekilde gelsin.

Makale Yazarı Serap Aktaş

Makale Yazarımız Serap Aktaş

Ve zamanla kendimizde yaptıklarımı da ilerletip geliştirebileyim.Açıkçası ileri ki hayatımda iş hayatına girsem de bu işin hayatımın güzel bir parçası olarak devam etmesini istiyorum çünkü kafamdakileri yazıp paylaşmak ve bunun karşılığının olduğunu bilmek çok güzel bir duygu en başta bana kendimi iyi hissettiriyor devamı gelir umarım.Tecrübe konusuna gelecek olursak eğer, tecrübem iş olarak olmadı fakat kendi yazdıklarım kendi karaladıklarım dışında.Bu işle ilgili ciddiyetimden de bahsedeyim gerçekten ilerletip hakkımla güzel paralar kazanmayı istiyorum tabi ki bu hemen olacak bir şey değil ama ben yolunda bulunacağım. Umarım öz geçmiş bilgilerimi güzel bir şekilde yansıtabilmişimdir.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı