Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Songül Dana

Merhaba; Ben Songül DANA. 08.05.1990 doğumluyum. 17 yaşına kadar Kastamonu’da büyüdüm. Lise döneminde İngilizce ağırlıklı lisede öğrenim gördüm. Daha sonrasında Isparta’da, Süleyman Demirel Üniversitesi’nde matematik ve istatistik ağırlıklı Ekonometri bölümünü 4 sene içerisinde bitirerek Isparta’dan ayrılıp Eskişehir’e taşındım. Bölümümden dolayı birçok istatistik programına haizim. Üniversite hayatım boyunca sürekli farklı işler ile ilgilendim. Bu süreçte en çok perakende sektörü içerisinde çalıştım ve mezun olduğumda perakende ile ilgili deneyimlerim mezuniyet sonrasındaki işimi belirlemiş oldu.

Makale Yazarı Songül Dana

Makale Yazarı Songül Dana

Mezun olduktan sonra hiç durmadım ve bu sektörü iyi tanıdığım için yöneticilik sınavlarına girdim. Defacto şirketinde 3 yıl yönetici konumunda çalıştım ve yine işim gereği Eskişehir’den sonra Bursa ve daha sonra da Ankara’da yaşama fırsatı elde ettim. Tüm bu şehirlerde yaşamak bana her zaman ayrı bir mutluluk verdi. Çünkü kişiliğim gereği çok gezmek ve her geçen gün yeni bir hayat görmek, her gördüğümden yeni birşey öğrenmek beni her zaman heyecanlandırır.

Hobilerimden bahsetmem gerekirse, en çok sevdiğim etkinlik kitap okumak olmalı. En çok sahaflarda gezmeyi severim. Onun hemen ardından tiyatroya olan tutkum geliyor. Her boşluğumda tiyatroya gitmek beni çok mutlu eder. Tüm bunlardan ziyade müzik dinlemek ya da güncel dergiler okumak kendime katacağım en değerli olgular. Tüm bunlardan dolayı her konuyu araştırıp bilgilendikten sonra yazı yazmak bana keyifli geliyor. Teşekkürler.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı