Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarı Ümran Akyavaş

Bursa’da yaşayan emekli bir öğretmenim. Beden ve ruh sağlığı açısından hareketin ve çalışmanın çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu nedenle emekli olduktan sonra da bir süre esnaflık yaptım ve ayrıca pek çok sosyal aktivitelerin içinde bulundum. Şu anda da bir hayvan hakları aktivistiyim. Dergi, kitap ve gazete okumayı çok severim. Çevremde, ülkemde ve dünyada neler olup bittiğini takip ederim. Bu yüzden yazı yazmak da bana zevk verir.

Makale Yazarı Ümran Akyavaş

Makale Yazarı Ümran Akyavaş

Emekli olup bir köşede oturmak yerine hem sağlık açısından, hem ekonomik gelir açısından çalışmaya devam etmek istedim. Şimdi de siteler için yazı yazarak zamanımı değerlendiriyorum. Böylece hayattan kopmamış oluyorum ve zihinsel olarak da kendimi çok güçlü hissediyorum. Yazı yazmak benim için zevkli bir uğraş. Üstelik para da kazanıyorum.

Yazı yazmak ek gelire ihtiyacı olanlar için oldukça zevkli ve temiz bir iş. Fazla insanla muhatap olmadan kendi işinizi yapıyorsunuz. İşiniz bittiğinde de paranızı hemen alabiliyorsunuz. Evinizin rahat ortamında çayınızı ya da kahvenizi içerken çalışmak oldukça keyifli oluyor. Bu yüzden ben de evimde yazı yazarak sevdiğim bir işi yapmış oluyorum. Emeklilerin çoğu bugün ne yapsam diye düşünürken benim her zaman yapacak bir işim oluyor ve hayattan kopmadan yaşamımı sürdürüyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı