Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Ümran Kırıcı

Merhaba, Ben Ümran Kırcı Şınığ. 24.07.1973 Lüleburgaz doğumluyum. Evliyim ve yılın büyük bölümünde Antalya’da diğer zamanlarda ise Lüleburgaz’da ikamet ediyorum. Öğrencilik hayatım çok gerilerde kaldı ancak hala öğrencilik psikolojisini taşıyor ve öğrenme sevdamın peşinden gitmeye devam ediyorum. Çünkü öğrenmenin yaşı olmadığını düşünenlerdenim. Akademik anlamda Halkla ilişkiler bölümünü bitirdim ama insan psikolojisine ilgim ve görünenin ardındakine merakım sayesinde koçluk eğitimi ile tanıştım.

Şu an sertifikalı yaşam, eğitim ve kuantum koçuyum ve faal olarak koçluk yapıyorum. Bunun yanında reiki ile ilgileniyor ve kişisel gelişim alanında online eğitimlere de katılıyorum. Yazı yazmak benim için bir terapi ve aynı zamanda kendimi ifade ediş biçimi. Kitap yazma konusunda bir hayalim ve senaryo yazma konusunda da çalışmalarım var. Yazılarımı sadece kendi sitemde paylaşırken tesadüfen tanıştığım makale yazarlığında ise iki yılımı doldurmuş bulunmaktayım. Şimdiye kadar modadan yemek tariflerine, teknolojiden kitap tanıtımlarına ve kişisel gelişimden ev dekorasyon fikirlerine kadar birbirinden oldukça farklı alanda üç bine yakın makalem yayınlandı.

Makale Yazarı Ümran Kırıcı

Makale Yazarı Ümran Kırıcı

Halen de makale yazarlığına aktif olarak devam etmekteyim. Kuantum teorisine göre kişi bilinçaltı düzeyde neyi niyet ederse onun olması için tüm evren seferber olur. Makale yazarlığına henüz başlamadığım dönemde her gün yeni bir şeyler öğrenebileceğim ama bunu aynı zamanda mesleğe çevirebileceğim bir durumu niyet etmiştim. Bundan çok kısa bir süre sonra da makale yazarlığı ile tanışarak niyetimin gerçekleştiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Birçok mesleğe göre yaşın dezavantajdan ziyade bilakis bir avantaja dönüştüğü, yazı yazma becerisi günden güne artarken bilgi dağarcığının yeni ve taze bilgiler ile dolduğu ve üstelik tüm bunlar olurken para kazanabileceğiniz meslek olan makale yazarlığını, yazmayı seven ve öğrenme konusunda algıları açık herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı