Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Zerrin Gül Durna

Makale Yazarımız Zerrin Gül Durna hanım efendi artık bizlerin arasında olarak kendi kaleminden en iyi makalelerini yazarak hep bir arada aile ortamımızdaki yerini almış bulunmaktadır. Bizlerde elimizden geldiğince artık yazarımızla ilgili yazıları ve işleri sizler için sitemizden yayınlayarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Şimdi dilerseniz sizlere yeni Makale Yazarımız Zerrin Gül Durna hanımın öz geçmişi ile ilgili yazısını yayınlayalım. 1956 yılının Aralık ayında doğdum.Üç çocuklu bir ailenin en büyüğüyüm. Benden sonra 2 erkek kardeşim daha var. Çok mutlu bir çocukluk döneminden sonra okul hayatım başladı. Hep iyi dereceler alıyordum. Liseyi İzmir’in meşhur okullarından Kız Lisesinde bitirdim.
Makale Yazarı Zerrin Gül Durna

Makale Yazarı Zerrin Gül Durna

Daha sonra çalışmak yerine evlenmeyi tercih ettim. İki yıl sonra bir oğlum oldu. Onunla ilgilenmek tüm zamanımı alıyordu. Çalışmayı hiç düşünmüyordum.
Ta ki K.B.B uzmanı olan küçük kardeşim beni yanına çağırana kadar. 4.5 yıldır onun yanında tıbbi sekreterlik yapmaktayım. Fark ettim ki çalışma hayatı insanı daha aktif yapıyor ve daha zinde kılıyor.  Bu arada oğlum evlendi ve bana dünyalar güzeli bir kız evlat getirdi. 3 yıllık evliliklerinde henüz bebekleri yok. Birkaç gün evvel bir arkadaşımın kızı aracılığı ile Selim Bey’le tanıştım 2 gündür kendisinin önerileri doğrultusunda makaleler yazmaya çalışıyorum. Umarım başarılı olurum.
Hayyatta yapmaktan en çok zevk aldığım şeyler arasında kitap okumak ve seyahat etmek geliyor. İmkanlarım ölçüsünde değişik yerler görmek, değişik kültürleri tanımak benim için vazgeçilmez. Kitap okurken de kendimi olayların akışına kaptırmış ve içine girmiş buluyorum. Kitapsız bir hayat düşünemiyorum. Bu zamandan sonra isteklerim fazla değil ama önceliğim babaanne olmak.
Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı