Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Çiğdem Akbaba

Makale Yazarımız Çiğdem Akbaba yeni aramıza katılan değerli arkadaşlarımızdan bir tanesi olarak bizlere makale konusunda yardımcı olacaktır. Bu nedenle artık daha kaliteli bir ortamda daha kaliteli bir şekilde sizlere makale yaz kazan ailesi olarak hizmet vermekteyiz. Şimdi sizleri yeni yazar arkadaşımız Çiğdem Akbaba‘nın özgeçmişi ile baş başa bırakarak konuyu devam ettiriyoruz.

1975 Adana doğumluyum. İlk gençlik yıllarım Mersinde geçti. Mersin Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdim. 1999 da İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarını kazandım ve okudum. Böylece 12 yıllık İstanbul dönemim başladı. Çeşitli devlet okullarında ve özel dershanelerde Türkçe, sınıf öğretmenliği, rehber öğretmenlik ve felsefe gurubu öğretmenliği yaptıktan sonra Kişisel Gelişim alanında uzmanlaşmaya karar verdim. 2008 de Maltepe üniversitesi ve Coaching Consultansy’den yaşam koçluğu sertifika programları aldım. Bitirdikten sonra da ara ara bu işi yaptım.

Makale Yazarımız Çiğdem Akbaba

Makale Yazarımız Çiğdem Akbaba

2011 yılında Ruh Sağlığında İnsan Hakları Girişimi Derneğinde (İstanbul) sosyal politika projesinde, proje koordinatörü yardımcısı olarak çalıştım. 2012 yılında Mersinde yeniden ikamet etmeye başladım. Bir ay önce “Doğa Park’ta Bir Gün” isimli 5. 6.7. ve 8. sınıf öğrencilerine hitabeden, bir çocuk kitabı çıkardım. Şu anda, qkiap.com isimli web sitesinde kitapseverlere sunulmuştur.

Doğa Parkta Bir Gün

Doğa Parkta Bir Gün

Ayrıca bir kişisel gelişim derneğinde yaşam koçluğu, eğitim koçluğu ve aile danışmanlığı gibi çeşitli kişisel gelişim alanlarında hizmet vermekteyim. Yazmak, müzik ve kişisel gelişim alanında çalışmak en büyük tutkum. Çeşitli derneklerde, TV kanallarında ve konserler de şarkı söylemeye devam ediyorum. Ayrıca çeşitli sosyal sorumluluk projeleri kapsamında –örneğin; otistik çocuklar, mağdur kadınlar ve engelliler- çeşitli derneklerde gönüllü faaliyetler yürütüyorum. Hayatı seviyorum ve insanlara yardımcı olmak çok hoşuma gidiyor.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı