Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Senem Elbirlik

Makale yazarak ek iş yapan ve kalitesinden ödün vermeyenlerin adresi olarak bilinen makale yaz kazan sitemiz aile olarak arasına Makale Yazarımız Senem Elbirlik arkadaşımızı da bünyesine katarak çalışmalarına devam etmektedir. Yazarımıza ait genel bilgiler altta yazmakta ve tamamen kendisine ait bilgilerden oluşmaktadır.

Ben makale yazarınız Senem Elbirlik. 1989 doğumluyum. İzmir’ de doğup İzmir’ de yaşamaya devam etmekteyim. Bir Eğitim hayatım bazı nedenlerden dolayı Liseye kadar sürdü. Bir çok alanda spor yaptım ve başarılar elde ettim. Bilgisayarlı muhasebe mevzunu olarak 2006 yılından bu yana farklı firmalarda farklı boyutlarda çalışmaya devam ettim. Kendimi tamamen uygulama ile geliştirme yönünde oldukça büyük yollar aldım. Eğitim konusunda okul yönü olmayıp uygulamalı iş ortamları sayesinde gelişim gösterdim. 8 yıllık beraberliğimden sonra 1,5 yıldır süren mükemmel bir evliliğe sahibim.

Makale Yazarımız Senem Erbirlik

Makale Yazarımız Senem Erbirlik

Kendi iş alanım dışında boş vakitlerimi değerlendirmek adına makale yazmak istedim. İnternette bir çok tuzağa tabi tutulan sitelere denk geldim. Bir çok emeğimin heba edilmesinden sonra bu işe azimle sımsıkı sarıldım. Hem kendi işimi hem de makale işini yapmaya başladım. Uzun senelerin ardından kendi kendimi geliştirerek bir çok konuda bilgi sahibi oldum. Makale yazmak isteyenlere referanslık ettim. Çalışmış olduğum tüm makale sitelerinde hem kişiliğim hem de iş teslim ve makalelerim sayesinde memnuniyet uyandırdım. www.makaleyazkazan.org sitesini tesadüfen buldum. Büyük bir çalışma potansiyeli sağlaması bir yana herkesin arayıp da denk getiremeyeceği denli güven uyandıran bir siteyle çalışmaya başladım. Herkese her zaman büyük bir tavsiyede bulunacağım bu site sayesinde bir çok kişiye ekmek kapısı açtırmayı hedeflemekteyim. Tatlı tempo ve profosyonelliğe adımlar atmış iş arkadaşlarımız ile aile ortamı gibi sıcak ve güvenin ön plana çıktığı atmosfer yaratma mutluluğuna nail edildim. Teşekkürler www.makaleyazkazan.org .

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı