Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Makale Yazarımız Türkan Yakut

Makale yaz kazan ailesine yeni bir bayan arkadaşımızı katarak hedefleri ve idealleri olan herkesi bir şeyleri başarmak için öğrenmek istediklerinde yardımcı olarak hizmet veriyoruz. Bizler burada hep bir aile tadında hizmetlerimize devam ediyor ve sizlere Makale Yazarımız Türkan Yakut‘un öz geçmişi ile baş başa bırakıyoruz.

Ben Türkan YAKUT, 1979 doğumluyum, evli ve bir çocuk sahibiyim. Eğitim hayatım ve iş hayatım başarılı bir şekilde geçti. Her güzel şeyin sonu olduğu gibi bunlarında bir sonu geldi ve artık evdeyim. Yazı yazmak benim için konuşmak kadar zevkli ki bu nu ilk defa burada yapmıyorum senelerdir yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktayım. Tabi ki düşündüklerimi sizlerle paylaşmak inanılmaz keyif verici birde bunun bana getirisi olduğunu duyunca keyfim katlandı dersem yalan söylemiş olmam. Kim oturduğu yerden para kazanmak istemez ki?

Her yerde karşımıza çıkan kötü niyetli insanların bu ortamda fazlalaştığını okudum ama şansım yaver gitmiş olacak ki ben karşılaşmadım. O yüzden bu satırları okurken aranızda bizim işimizi yapmak isteyen olursa bunu dikkate alarak araştırma yapmasını tavsiye ederim. Çünkü bizim işimiz aklımızdan geçenleri gönlümüzden geçenle harmanlayıp kâğıda dökmek, bunun içinde rahat bir ortam gerekmektedir. Kim acaba doğru site mi diye bir taraftan düşünürken bir taraftan makale hazırlayabilir? Özgün makalelerimizi seveceğinizi ümit eder, içinde bunu yazma becerisini taşıyabilen arkadaşlarımı doğru siteye yani aramıza beklerim.

Kategori: Yazar Ekibimiz

Benzer Konular

Makale Yazarı Zuhal Demir

Makale Yazarı Zuhal Demir

Merhaba ben Zuhal. 1997 yılında dünyaya geldim. İlköğrenim ve lise hayatımı İstanbul’da, doğduğum yerde, geçirdim....

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Makale Yazarı Ümit Özsoy

Merhabalar ben Ümit 5 Kasım  1970 tarihinde Fatsa’da dünyaya geldim. ilk ve orta öğrenimimi Fatsa’da...

Makale Yazarı Fatma Atay

Makale Yazarı Fatma Atay

Merhaba; Ben Fatma Atay, 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum aslen Kastamonu’luyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm,...

Makale Yazarı Oya Erol

Makale Yazarı Oya Erol

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Pedagoji mezunuyum. Özel eğitim kurumunda görev yapmaktayım. Çocukları çok seviyorum. Edebiyat...

Makale  Yazarı Bengü Özbey

Makale Yazarı Bengü Özbey

Bengü Özbey 7 ocak Bursa doğumluyum. Öğrenciyim. 3 yıldır yogayla uğraşıyorum fitness yapıyorum. Hayal gücümün...

Yukarı