Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Nihat Doğan’dan İbrahim Tatlıses’e Bomba Sözler

Bizler o kadar nankör insanlarız ki düşene de biz bir tekme vurmaktan kaçınmıyoruz. Bu günlerde gündemde olan ve bazıları maalesef ki bundan reyting yakalamaya çalışan bizim söz de sanatçımız olan ve bizler sayesin de para kazanan ve bu yolda bizim sayemizde tırmanan bizden gelen bir adam Nihat Doğan. Sözde mert sözünün eri diye tanıtan ama 20 yaşındaki genç kızımıza ve bütün kızlarımıza laf söyleyen bir adam keşke dediğin kadar mert olsaydın keşke lafının nereye gittiğini bilseydin.

Nihat Doğan İbrahim Tatlıses'e Geçmişiyle Cevap Verdi

Nihat Doğan İbrahim Tatlıses’e Geçmişiyle Cevap Verdi

Bir zamanlar İbrahim Tatlıses sayesinde yükseklere tırmanan ve İbrahim Tatlıses’in velayet diye ilan ettiği bu adama şimdi büyük bir darbede İbrahim Tatlıses tarafından geldi. Nihat bu rahat durmadı ve o da pençesini gösterdi ve İbrahim Tatlıses için çok şey söyledi. İnsanoğlu çiğ süt yemiş derler ya menfaat dünyası haline gelmiş her şey. Eğer bir insana menfaatin var ise senden iyisi yok eğer o insana karşı menfaatin yok ise senden kötüsü yok. İşte biz böyle bir ülkede yaşıyoruz ve böyle bir ülkede çocuk yetiştiriyoruz. Sanatçılar ne için vardır bunu hiç düşündünüz mü?  Bizden sonra gelen nesle yardımcı olsun bizden sonra gelen nesle örnek olsun ama yapılan bu yersiz tartışmalar hem düzenimizi bozdu psikolojik olarak hem de yıprattı. İbrahim tatlı sesin oğlu idonun attığı tweete ek olarak bazıları Özge can için laf ederken benim oğlum özge can için karalar giydi diye yazdı ve bu ateş fitillendi.

Kadına Saygım Büyüktür Ama Döverim

Kadına Saygım Büyüktür Ama Döverim

Ama bunun altında kalmayan Nihat Doğan dünya ne güzel insan eleştiri yapınca sütten çıkan ak kaşık oluyormuş diyerek İbrahim tatlı sese yanıt verdi. Ve zamanında eşini döven ve öldürebileceğim diyen İbrahim Tatlıses’in gazetelere düşen haberlerini yine başına bela olan tweet hesabın da yayınladı ve gerçekten İbrahim Tatlıses e hak edecek bir mesaj verdi. İnsanlar çuvaldızı önce kendine batıracak ve insanlara hiçbir zaman malzeme vermeyecek. Nihat doğan da İbrahim Tatlıses de birbiri ile aynı ve hiçbir farklılık yok ikisi de bir bayana nasıl davranılır bilmiyor.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı