Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Özgecanın Katledilmesiyle Tepki Toplayan Nihat Doğan

Son zamanlarda gündem de olan ve bizlerinde canını yakan ve inciten bu durum karşısında çok kişi konusu yazdı ve çizdi. Bunlardan biri olan ses sanatçımız maalesef ki ses sanatçımız diyoruz bir sanatçıda bunu der ise bizler ne yaparız. Nihat doğan şahıslı her şey de kendine bir rant arayan ve bu defa sert kayaya çarpan bundan sonra hiçbir yerde söz sahibi olmayacak bir insan haline getirdi kendini. Sen nasıl bir insansın ki genç yaşında hayallerine, ümitlerine ve beklentilerinin baharında kat edilen namusu için çaba gösteren ve hak katında şehit mertebesine ulaşan bu masum kız için nasıl bu kelimeleri kullandın.

Özgecanın Katledilmesiyle Tepki Toplayan Nihat Doğan

Özgecanın Katledilmesiyle Tepki Toplayan Nihat Doğan

Senin canın yanmadı mı? Sen nasıl bir sanatçı ve insanoğlusun? Survivor yarışmasından men edildi, galata saraydan men edildi, kara listeye alındı, suç duyurusu açıldı hakkında, menajerinden istifa geldi ve imza kampanyası başlatıldı hakkında çünkü bizim sanatçımız bizim kızımıza bunu yazmaz bunu söyleyemez. Biz nasıl sanatçı olarak yükseklere çıkardıysak bir o kadar da ayaklar altına paspas yapmayı biliriz. Mini etek giyip milleti tahrik ediyorsunuz ne ya belki sözü doğrudur ama bu olayın üzerine söylenecek bir söz değildir. Biz sanatçılarımızı içimizden bir ses olarak seçiyoruz ama seçememişiz demek ki içimiz deki ses bunu söyler ise bizi bunlar mı temsil edecek. Bu adamlar mı bizim namusumuzu kurtaracak, bu adam mı bizim sesimizi duyuracak, bu adam mı bu gidişatta bizlere yardımcı olabilecek.

Nihat Doğan Bakın Nasıl Çark Etti

Nihat Doğan Bakın Nasıl Çark Etti

Nereden geldik nereye gidiyoruz bu sorunun cevabını biliyor muyuz? Bu soruyu hiç düşündük mü? Ne yapıyoruz hayatımız ve bu dünyada yaşayan insanlar, hayvanlar ve bitkiler için ülkemiz gelişsin diye ne yapıyoruz? Bunlara cevap bulduğumuz süre içinde başka Özge can’larımız ölmeyecek dimdik ayakta kalacağız ve yıkılmadan metanet içinde içimizdeki bozuk olanları düzletmeye çaba göstereceğiz.  Kurlar bizi kemirmeden ve sarıp sarmalamadan çoğalmadan o kurtların başını kesebileceğiz. Nihat doğan senden adam olmaz çekil git köşene bu halka bu zulmü yapmaya ve söylemeye hakkın yok.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı