Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Samsun Sinop Yolunda Trafik Kazası

Habere konu olan trafik kazası gece 22 sularında Samsun-Sinop Karayolunda bulunan, Galericiler sitesi civarında yaşandı. Samsun’a bağlı Bafra İlçesinde 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kazanın detayları, gelen bilgilere göre şöyle: Bafra mevkiinden gelen ve Samsun mevkiine doğru hareket halinde seyreden 55 GS 791  nolu plakası bulunan Güngör B. adlı sürücüsü bulunan minibüs ve yine aynı mevkiiden U dönüşü yapmak isteyen Naci A. İsimli şahsın kullandığı araca çarparak kazaya sebep olduğu gelen bilgilerden.

53 yaşında olduğu bildirilen Naci A. Otomobilinin çarpma sonucu aldığı darbeyle, otomobilde bulunan diğer yolcular Saime A. (53) Döndü U. (28) Naime A. (51) ve henüz 3 yaşında olduğu bilgisi gelen Muhammet U. Meydana gelen kaza sonucu yaralandılar.

Güngör B. idaresinde ki minibüsün, U dönüşü yapmak üzere hareket eden Naci A. Kontrolünde ki araca çarpması sonucu meydana gelen bu tarfik kazasında, yine çarpma sonucu yaralanan Naci A. nın kullandığı otomobilde yakınları yaralandı. Naime A, Saime A, Döndü U ve 3 yaşında olduğu bilgisi alınan Muhammet U isimli kazazedeler, kazaya tanık olan vatandaş tarafından çağırılan 112 acil servislerince olay yerinde ilk müdahaleleri yapıldı. İlk müdahaleleri 112 acil servisince yapılan yararlılar, tedavilerinin hastanede devam etmesi için 112 acil servis ambulansları ile Bafra Devlet hastanesine sevk edildiler.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı