Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Samsung Galaxy S5’in Donanım Özellikleri

Samsung yine bekleneni yaptı ve Samsungun beğenilen mini modellerine bir yenisini ekledi ve Galaxy s5 piyasaya duyurdu. Samsung Galaxy S5’in Donanım Özelliklerini sıralayacak istersek modellerin S5 de aksine kurşun kalem, tükenmez kalem hatta tırnakla bile yazı yazabilme donanımına sahip Galaxy S5. Bu özelliğin hassasiyetini arttırmak için ekran dokunma hassasiyetini arttırmak gerekiyor. Müzik dinlerken S5’i yan yatırarak sizin için tavsiye edilen şarkılara ulaşın.

Bir şarkı dinlerken telefonunuzdaki benzer şarkıları bulmak isteyebilirsiniz. Buna da Galaxy S5 mininin farkı ile ulaşabilirsiniz. Gizli içerikli özel mod sayesinde fotoğraf, video, müzik, ses kayıtları ve diğer içerik dosyalarını size özel olan dosyalarım klasörü içinde meraklı gözlerden saklar. Bir telefondan çok mini cepte bilgisayar gibi araç kutusunu en sık kullananlar uygulamalar grubuna koymak bile mümkün Samsung Galaxy S5’in Donanım Özellikleri içerisindedir. Günümüz de konuşmak yerini mesajlaşmaya bırakmış durumda buna da yeni bir yenilik geldi Galaxy S5 mini sayesinde sık, sık mesajlaştığınız kişileri öncelikli mesaj gönderilen olarak işaretleyin.

Samsung Galaxy S5'in  Özellikleri

Samsung Galaxy S5’in Özellikleri

Ve bana göre en önemli özellik arasında ve benim de beğenmiş olduğum özelliği son olarak sizlere sunayım genellikle, kullanıcı başka bir uygulamayı kullanırken bir çağrı geldiği zaman uygulama askıya alınır ve ekran telefona geçer. Ama Galaxy S5 mini donanımları sayesinde askıya almak zorunda kalmayacaksınız ve kesintisiz uygulamaya devam edebilmenizi sağlayacak ve sizi stresten uzak tutacak.. Çünkü sizin için önemli uygulama ekran açık iken de devam edecek.

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

İngilizce Site Açmak İsteyen Arkadaşlara Kazanç Yolları

İngilizce Site Açmak İsteyen Arkadaşlara Kazanç Yolları

Merhaba sevgili Makale yaz kazan ailesi bu gün sizlere bir Webmaster arkadaşımızın yazmış olduğu ve...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yukarı