Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak ne alacağınızı düşündünüz mü? Onu etkilemek istediğinize eminim. Sevgilinize ne almak istediğinizi belli bir süre önceden düşünmeniz gerekebilir. Sevgilinizi iyi tanımalısınız. Alacağınız hediye onun hoşuna gitmelidir. Doğum gününden iki üç ay önceden onunla gittiğiniz her yerde fotoğraf çektirin. Onların hepsini büyük bir kartona yapıştırıp altlarına tarihlerini ve duygularınızı yazın. Yanında ise üstünde ‘Doğum günün kutlu olsun’ yazılı bir pasta ile beraber kargoya verip sevgilinize gönderebilirsiniz. Böyle bir şey maddi olarak pek bir değer taşımayabilir. Ama o fotoğraflarla dolu kartonda hem sevgilinizle birlikte yaşanmışlıklarınız hem de el emeğiniz olacaktır.

Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi

İkinci bir seçenek ise sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı tişörtlere baskı yaptırın. Sahilde veya kalabalık bir cadde de bir grup insanlardan bu tişörtleri giymelerini ve sevgilinizle sizi görünce ‘Doğum günün kutlu olsun.’ diye bağırmalarını rica edin. Sonra sevgilinizle birlikte o grubun olduğu yere gidin ve o anın tadını çıkarın. Son olarak sevgilinize bir ayna alabilirsiniz. Tabi normal düz bir ayna değil. Süslü bir ayna olmalı. Kapağında taşlar, süslemeler olan. Ne alaka diyeceksiniz? Tabi açıklayayım. Osmanlıda bir kadına ayna hediye etmek ‘Sana senden daha güzel alacak bir hediye bulamadım.’ demektir. Tabi bu sözü not olarak da aynanın içine koyabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi

İşte sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bir kaç fikir. Sevgilinize el emeğinizle yaptığınız üzerinde fotoğraflarınızın bulunduğu kartonla onunla geçirdiğiniz zamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlatabilir.  Sizin fotoğraflarınızın baskılarının olduğu tişörtler giymiş ve doğum günün kutlu olsun diye bağıran bir grup insanlarla ona sevginizi herkese duyurmak istediğinizi sürpriz bir şekilde gösterebilir veya ona ondan daha güzel bir hediye bulamayabilirsiniz.

 

Benzer Konular

Makale Nasıl Yazılır ?

Makale Nasıl Yazılır ?

Makale yazmak için doğru düşünmek ve kelimeleri iyi bilmek gereklidir. Birçok kelimenin de eş anlamlısını...

Makale Satışı

Makale Satışı

Makale özgünlüğünü arayanlara özel makalelerimiz bulunur. Sitemiz ile her zaman irtibata geçebilirsiniz. Kolay ve kısa...

Seo Uyumlu Makale Hizmetleri

Seo Uyumlu Makale Hizmetleri

Makale almak ve makale alırken düzgün bir şekilde almak herkesin isteğidir. Makale konusunda tecrübeli karomuz...

Canlı Radyo Nasıl Dinlenir ?

Canlı Radyo Nasıl Dinlenir ?

Radyolar hayatımıza girdiğinde haber almakta çok büyük adım atmıştık. Radyo artık günümüzde haber almanın yanında...

Ukrayna Üniversitesi

Ukrayna Üniversitesi

Yurtdışında eğitim almak isteyenler için bir tercih noktası olan Ukrayna, bünyesinde birçok üniversite bulundurmaktadır. Avrupa’...

Yukarı