Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Tuvaletten Su Gitmiyor

Tuvalet bir evde en çok kullanılan yerlerden biri, aile bireyleri ile kullanıldığı hesaba katılırsa, en ufak bir sıkıntıda, bütün işler aksıyor ve probleme kesin çözüm aranıyor. Tuvaletten Su Gitmiyor sıkıntısı ile çağırdığım tesisatçı, hemen kolları sıvayarak getirdiği bilgisayarlı görüntülü ve dinleme aygıtlı cihazlarla tuvaletin nereden tıkalı olduğunu anlamaya çalıştı ve net olarak tıkalı bölgeyi buldu. Ben inanamaz gözlerle ona bakarken, tamam hanımefendi tıkanan yer burası şimdi hemen açacağım demez mi? Benim şaşkın bakışlarım arasında, tuvaletin içine robot denilen bir alet sokmaya başladı.

En korktuğum olay geçen gün başıma geldi ve evimin tuvaleti tıkandı, su gitmiyor. Ne yaptıysam fayda etmedi ve kimyasal dökmek istemediğim için pompa falan da bir işe yaramadı, ben de yakınımda bulunan ve gelip geçerken selamlaştığım güler yüzlü bir tesisatçıdan yardım istemek zorunda kaldım. Bu arada sonradan öğrendim ki iyi ki kimyasal dökmemişim, çünkü bizim marketlerden satın alarak tıkalı giderlere döktüğümüz kimyasallar işleri daha da kötüleştiriyor ve tesisata zarar veriyormuş. Neyse destek istediğim tesisatçı hemen yardımıma koştu ve önce elinde getirdiği çok farklı cihazları hazırlamaya başladı, bunlar bilgisayar denetiminde çalışan son sistem elektronik aygıtlarmış, Tuvaletten Su Gitmiyor dediğim zaman aklıma gelen kırılıp dökülmelerin yaşanmasına gerek kalmadan bu cihazlar yardımı ile tıkalı bölüm bulunarak çözüm üretiliyormuş.

Tuvaletten Su Gitmiyor

Tuvaletten Su Gitmiyor

Bu robot orada birikmiş olan tuvalet kağıdı artıklarını parçalamaya başlayınca, arkasından tesisatçı bu işler için özel olarak üretilmiş kimyasalları tuvalete boca etmeye başladı ve bu kimyasalların tesisata hiç bir zararının olmadığını söyledi. Tuvaletten Su Gitmiyor sorunum ortadan yavaş, yavaş kalkmaya başlayınca ben de oldukça rahatladım, hem tuvaletim yerinden bile oynamamıştı, kırılma, dökülme yaşanmamıştı ve hem de çok çabuk çözüm üretilerek tuvalet tıkanıklığı sorunum ortadan kalkmıştı. Bütün bu size anlatmaya çalıştığım olaylar, emin olun bir saat gibi çok kısa bir sürede çözümlenmiş ve tuvaletim yine eski işlevselliğine kavuşmuştu. Ödediğim ücret ise, yapılan iş karşısında söylenemeyecek kadar uygun fiyatlarda idi.

Benzer Konular

Makale Nasıl Yazılır ?

Makale Nasıl Yazılır ?

Makale yazmak için doğru düşünmek ve kelimeleri iyi bilmek gereklidir. Birçok kelimenin de eş anlamlısını...

Makale Satışı

Makale Satışı

Makale özgünlüğünü arayanlara özel makalelerimiz bulunur. Sitemiz ile her zaman irtibata geçebilirsiniz. Kolay ve kısa...

Seo Uyumlu Makale Hizmetleri

Seo Uyumlu Makale Hizmetleri

Makale almak ve makale alırken düzgün bir şekilde almak herkesin isteğidir. Makale konusunda tecrübeli karomuz...

Canlı Radyo Nasıl Dinlenir ?

Canlı Radyo Nasıl Dinlenir ?

Radyolar hayatımıza girdiğinde haber almakta çok büyük adım atmıştık. Radyo artık günümüzde haber almanın yanında...

Ukrayna Üniversitesi

Ukrayna Üniversitesi

Yurtdışında eğitim almak isteyenler için bir tercih noktası olan Ukrayna, bünyesinde birçok üniversite bulundurmaktadır. Avrupa’...

Yukarı