Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Ücretsiz WordPress CNN TÜRK Haber Botu

Makale yaz kazan yönetimi olarak sizlere hizmetlerimizi değişik alanlarda sürdürmeye devam ediyor ve sizler için bugün Ücretsiz WordPress CNN TÜRK Haber Botunu sitemizden ücretsiz dağıtıyoruz. Herkesin yararlanması için Haber Botunu editleyen Savaş Dersim Çelik arkadaşımıza teşekkürlerimi bir borç bilir ve sizlere bu eşsiz Ücretsiz WordPress Haber Botunu konumuzdan sunuyoruz. Her geçen gün daha iyisini sunmak adına site yönetimi adına siz değerli ziyaretçilerimizin isteklerini de ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Değerli arkadaşlar sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız alttaki sunuculardan ücretsiz bir şekilde haber botuna sahip olabilirsiniz.

Botun Özellikleri

  • CNN TÜRK Haber Botunun özellikleri arasında sizi ilgilendiren öne çıkan resimleri otomatik olarak sistem kendi eklemektedir.
  • Dünyaca ünlü haber sitesinden haber çeken botun özellikleri arasında farklı kategoriler seçme özelliği eklenmiştir.
  • Ücretsiz WordPress CNN TÜRK Haber Botu aktif halde çalışırken All in One SEO Pack uyumlu olduğunu belirtiyoruz fakat etiketleri ve başlıkları oto ekleyerek sizlere ekstra bir kolaylık sağlamaktadır.
  • Ücretsiz WordPress Haber Botunun bir başka özelliği ise aynı anda dilediğiniz kadar içerik sitenize ekleyebiliyorsunuz.
  • Son olarak ise siz değerli haber sitesi sahiplerine özel olarak CNN TÜRK haber botunun çektiği içerikleri taslak yada yayınla özelliği de bulunmaktadır.

Botun Kurulumu ve Kullanımı

  • Haber Botunun kurulumu aslında çok basit yapmanız gereken ilk iş alttaki sunuculardan botu indirin.
  • Sonrasında ise karşınıza çıkan RAR klasörünün içerisinde bulunan cnnhb dosyasını FTP üzerinden sunucuda bulunan wp-content klasörüne yani ana dizine atmanızı rica ediyoruz.
  • Son olarak ise sizler için hazırladığımız Ücretsiz WordPress Haber Botunu Siteadresi.com/cnnhb yaparak aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

SUNUCU 1

SUNUCU 2

SUNUCU 3

Benzer Konular

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar

Çocuklarınız okula yolladınız ev işlerini bitirdiniz ve artık sizlere arta kalan zamanı paraya çevirme vakti...

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İş İmkanları

Gün geçtikçe artan nüfus, kalkınma planları, politikalar, göçmenlik sorunları ve globalleşen dünya beraberinde yeni ekonomik...

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

HP Laserjet P1005 Toner-HP P1005 Toner

Sizlere HP Laserjet P1005 Toner-HP hakkında kısaca bilgi vermeden önce, toner kelimesinin anlamını söylemek isteriz....

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirler

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Saygı ile ilgili Akrostiş Şiirlerden biraz bahsederek kendi hazırlamış olduğum bir...

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Yukarı